Auskarai kryžiukai

 • Vieni iš populiariausių auskarų pasaulyje, kurie niekada neišeina iš mados, yra auskarai kryžiukai. Tai – universalūs aksesuarai, tinkantys tiek moterims, tiek vyrams. Ar ieškote auskarų kryžiukų internetu gera kaina? Rinkitės iš elektroninės parduotuvės www.fzone asortimento!

  Skaityti daugiau
  Auskarai MAIA SONG
  Kodas: 80787
  Kaina 1500
  Auskarai WHITE DOVE
  Kodas: 80798
  Kaina 1500
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Auskarai BRIGHTSIDE
  Kodas: 80880

  Ilgis 5mm/ 18mm

  Kaina 1700
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Auskarai IMAGINATION
  Kodas: 19582-52

  Skersmuo 5 cm

  Kaina 1500
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Išskirtinio dizaino auskarai kryžiukai

  Jeigu planuojate įsigyti auskarus kryžiukus, galite rinktis iš trijų populiarių dizainų:

  • Tiesiai prie ausies segami (angl. stud earrings) maži kryžiukai. Tai yra puikus kasdienis pasirinkimas žmonėms, mėgstantiems minimalizmą;
  • Kabantis kryžiukas, prisegtas ant žiedo formos auskaro (angl. hoop). Tai išskirtinio dizaino auskarai, suteikiantys puošnumo;
  • Kabantys kryžiukai. Kabantys įvairių dydžių kryžiukai atkreipia aplinkinių dėmesį. Būtent kabantį sidabrinį kryžių išpopuliarino dainininkas M. Džordžas, todėl tokius auskarus tapo įprasta nešioti vyrams.

  Beje, būna ir stilizuotų kryžiukų, pavyzdžiui, puoštų kristaliukais. Toks dizainas suteikia papildomo puošnumo.

  Kodėl verta rinktis auskarus kryžiukus?

  Kiekviena religija turi savo kryžių, o tradicinis kryžiaus simbolis, kurį mes įpratę matyti, turi svarbią reikšmę krikščionybėje – pakabukai su kryžiuku nešiojami kaip tikėjimo į žmogaus atpirkimą, Kristaus aukos ir vilties  amžinajame gyvenime simbolis. Todėl krikščionims ir katalikams verta rinktis aksesuarus su kryžiukais, kurie parodo jų tikėjimą. Tačiau juos nešioja ne tik tikintieji, kryžiukas gali būti ir puošybos elementas.

  Šiomis dienomis tapo visiškai įprasta papuošalus su kryželiu nešioti ne tik kaip religinį simbolį, bet ir madingą aksesuarą. Be savo pirminės su tikėjimu susijusios reikšmės, auskarai kryžiukai gali simbolizuoti meilę ir atsidavimą.

  Auskarai kryžiukai internetu

  Norite įsigyti auskarus kryžiukus sau? Ieškote stilingos dovanos artimiesiems ar draugams? Rinkitės auskarus kryžiukus internetu! Tai taps idealia dovana tikintiesiems, o mes pasirūpinsime šventiniu gaminio įpakavimu į dovanų dėžutę!

  Auskarai kryžiukai elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt pigiau

  Elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt galite rasti platų įvairių aksesuarų, tarp jų ir auskarų kryžiukų, pasirinkimą gera kaina. Kodėl verta rinktis www.fzone.lt? 

  • Siūlome tik aukštos kokybės gaminius, kurie yra ilgaamžiški ir saugūs;
  • Mūsų gaminiai pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu;
  • Čia dažnai taikoma akcija, kuomet aksesuarus galima įsigyti pigiau.