Minimalistiniai auskarai moterims

 • Minimalistiniai auskarai yra bene populiariausias pasirinkimas kasdieniam nešiojimui. Tai tokie auskarai, kurie segami tiesiai prie ausies - angliškai tokie aksesuarai vadinami “stud”. Jie yra maži, todėl tinka tiek mergaitėms, tiek moterims. Ar norite įsigyti dailius ir kokybiškus minimalistinius auskarus gera kaina? Kviečiame apžiūrėti mūsų elektroninės parduotuvės www.fzone.lt asortimentą!  

  Skaityti daugiau
  Auskarai INTELLIGENCE
  Kodas: 80812
  Kaina 1500
  Auskarai DRAMA QUEEN
  Kodas: 81461
  Kaina 1300
  Kaina 1300
  Auskarai LUCID AIR
  Kodas: 80858
  Kaina 1500
  Auskarai FAR AWAY
  Kodas: 80350
  Kaina 1500
  Auskarai RUBY WOO
  Kodas: 80265
  Kaina 1300
  Auskarai LITTLE QUEEN
  Kodas: 81285
  Kaina 1500
  Auskarai PASSION
  Kodas: 81326

  Diametras 4mm

  Juodi auskarai

  Kaina 1300
  Auskarai STAR IN THE SKY
  Kodas: 81296

  Skersmuo 3mm

  Kaina 1100
  Auskarai LOVE PARIS
  Kodas: 81386
  Kaina 1500
  Auskarai DAYLIGHT
  Kodas: 81430

  Diametras 7 mm

  Kaina 1500
  Auskarai NEW OBSESSION
  Kodas: 81283

  Diametras 10 mm

  Kaina 1700
  Auskarai BLUE ANGEL
  Kodas: 80775
  Kaina 1100
  Aukarai PINK MIRACLE
  Kodas: 80833
  Kaina 1500
  Auskarai DELITE ROSE
  Kodas: 80761

  Skersmuo 5mm

  Kaina 1300
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Auskarai ALMOST JUNE
  Kodas: 80828
  Kaina 1500
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Auskarai UNDERWATER
  Kodas: 80725
  Kaina 1500
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 1500
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 1100
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Auskarai DAZZLE BLUE
  Kodas: 80728

  Diametras 6 mm

  Kaina 1500
  Auskarai DREAMING ABOUT YOU
  Kodas: 80195-02
  Kaina 1100
  Prekė išparduota. Susisiekite
 •  

  Kodėl verta rinktis minimalistinius auskarus?

  Auksiniai auskarai yra brangūs ir juos pagaminti nelengva dėl šio metalo minkštumo. Todėl dabar labai populiaru nešioti kitų metalų aksesuarus - paauksuoti, pasidabruoti arba sidabriniai auskarai yra puikus pasirinkimas, nes jie nėra tokie brangūs ir gali būti įvairių dizainų (nes šie metalai yra kietesni). Taip pat papuošalų gamyboje yra plačiai naudojami metalų mišiniai.

  Kalbant apie minimalistinius auskarus, tai pirmieji modernaus dizaino minimalistiniai auskarai su vinuku pradėti gaminti dvidešimto amžiaus trečiajame dešimtmetyje. Pats žodis minimalizmas ir minimalistinė mada nebuvo labai populiari iki dvidešimto amžiaus septintojo dešimtmečio, bet būtent nuo šio laikotarpio vis daugiau moterų ir vyrų pradėjo segėti minimalistinius auskarus.

  Kodėl verta turėti minimalistinius auskarus? Pateikiame kelias priežastis:

  • Įvairus dizainas. Minimalistiniai auskarai turi bene plačiausias dizaino galimybes iš visų auskarų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt rasite akučių, burbuliukų, širdelių, mėnuliukų, drugelių ir dar daugiau. Beje, minimalistiniai auskarai - tai ne tik tiesiai prie ausies segami vinuko tipo auskarai, bet ir nedideli ir kuklūs kabantys aksesuarai, žiedelio tipo hoops’ai;
  • Lengvai derinami. Tokio dizaino auskarai yra itin lengvai derinami, tinka prie visokios aprangos. Paprastai minimalistiniai aksesuarai yra apibrėžiami kaip subtilūs papuošalai kasdienai, todėl jų derinimo galimybės itin plačios;
  • Minimalistiniai auskarai niekada neišeina iš mados. Jie ne tik lengvai derinami, bet ir visada madingi - minimalizmas jau seniai spėjo įsitvirtinti visuomenėje.

  Moon & Crystal kolekcija

  Tai ypatinga minimalistinių aksesuarų kolekcija, kurioje rasite itin subtilius ir unikalius auskarus. Šie auskarai yra dekoruoti HIGH QUALITY CRYSTALS®, kurie išsiskiria magišku spindėjimu, o metalas (cinko ir žalvario lydinys) padengtas auksu arba kitomis nealergizuojančiomis medžiagomis. Ši minimalistinių papuošalų kolekcija sukurta padėti atskleisti vidinį grožį ir moteriškumą, todėl auskarai iš šios kolekcijos - puiki dovana kiekvienai moteriai!

  Moon & Crystal kolekcijos ieškokite internetu, elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt. Ši kolekcija sužavės visas, mylinčias minimalizmą!

  Minimalistiniai auskarai internetu

  Mūsų asortimente šiuo metu siūloma itin platus minimalistinių auskarų pasirinkimas. Pas mus rasite ne tik Moon & Crystal kolekcijos gaminius, bet ir Fashion Zone linijos aksesuarus gera kaina. Visi mūsų papuošalai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl paprastai nekelia alerginių reakcijų, o jais galima puoštis ilgai.

  Turbūt kiekviena moteris sutiks, kad minimalistinių auskarų niekada nebus per daug. Norite įsigyti juos dar pigiau? Tai galite padaryti, kuomet taikoma akcija ar išpardavimas!