Turkio auskarai

 • Jeigu jums patinka mėlynai žalsva turkio spalva, tuomet tikrai patiks ir turkio auskarai. Tiesa, turkis mėgstamas ne tik dėl savo spalvos – papuošalai su turkio akmenimis simbolizuoja vandenį, dangų, derlių, sveikatą ir apsaugą, todėl juos nešioja ir tikintys akmenų galia. Ar ieškote papuošalų, puoštų šiais melsvais akmenimis, pigiau? Apžiūrėkite elektroninės parduotuvės www.fzone.lt asortimentą internetu jau dabar! 

  Prekių nėra.
 • Kaip išsirinkti turkio auskarus?

  Turkis – tai neskaidrus ir nepermatomas pusbrangakmenis, vario ir aliuminio hidrofosfatas. Šis mineralas gali būti mėlynos, žalsvos arba melsvos spalvos. Papuošalai su turkio akmeniu buvo gaminami jau Senovės Egipte, 3000 metų pr. Kr. Jais egiptiečiai puošdavo auksinius kaklo vėrinius ir žiedus, iš turkio buvo skaptuojami skarabėjai. Grynas turkis yra gana retas akmuo, o turkio auskarai ir kiti papuošalai gali būti skirstomi pagal spalvą. Galite rinktis iš šių kategorijų:

  • Auskarai su mėlynu arba žydru turkio akmeniu. Mėlynos spalvos turkis yra laikomas pačiu vertingiausiu pasaulyje. Jo kilmės vieta laikomas Nišapuro rajonas Irane, tačiau, nepriklausomai nuo jo gavimo vietos, toks turkis vadinamas Persijos mėlynas turkis;
  • Auskarai su žaliu arba žalsvu turkio akmeniu. Paprastai tariant, turkis nuo žalios iki žalsvai mėlynos spalvos yra mažiau vertingas nei turkis su grynai mėlynu atspalviu. Tačiau šio mineralo pasirinkimas priklauso nuo asmeninių norų ir skonio, o kai kurie papuošalų kūrėjai ieško būtent žalio turkio.

  Su kuo derinami turkio auskarai?

  Turkio auskarai puikiai dera su įvairių spalvų akcentais. Visgi, šie aksesuarai geriausiai atrodo prie neutralių atspalvių, medžio spalvos tonų (rudų atspalvių) ir tamsiai mėlynų spalvų. Taip pat turkis dera su rausva, geltona ir žydra spalva.

  Turkio auskarai internetu

  Ieškote kokybiškų turkio auskarų sau arba dovanai internetu? Elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt galite rasti tik kokybiškus papuošalus itin gera kaina!

  Turkio auskarai pigiau elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt

  Primename, kad mūsų parduotuvėse dažnai taikoma akcija, todėl čia galite kokybiškus gaminius įsigyti dar pigiau! Tai puiki dovana, kurią galima dovanoti iš karto – visus papuošalus pakuojame į dovanų dėžutes.