APIE MUS

 •  

  Mėgautis laisve kurti
  Nieko nėra fantastiškiau nei kasdien kurti skirtingas nuotaikas ir stilių, bet svarbiausia – visada turėti tam galimybę. Papuošalai suteikia džiaugsmo ir laisvės pojūtį, todėl „Fashion Zone“ įkūrėjų svajonė – įkvėpti drąsių idėjų ir skatinti vaizduotę. Aistra papuošalams ir stiliui suteikė progos 2006 metais mamai ir dukrai įkurti šį prekinį ženklą. Modernūs, stilingi, išskirtiniai aksesuarai už patrauklią kainą, kai kiekvienas gali būti unikalus bei kaskart nepakartojamas.
  Klasikinis, minimalistinis, modernus ar tiesiog madingiausias - „Fashion Zone“ atrasite tai, kas jums labiausiai patinka. Tiesiog mėgaukitės laisve kurti.

  Mėgautis vertinimu
  Šiuo metu bendrovė sėkmingai veikia ir valdo 13 parduotuvių. Tad „Fashion Zone“ tapo žinomu ir populiariu prekiniu ženklu Lietuvoje.
  Atidaryta internetinė parduotuvė padėjo išplėsti rinkas ir džiuginti pirkėjus Europoje. „Fashion Zone“ didžiuojasi savo pirkėjais, jų kūrybiškumu ir džiaugsmais, įnešančiais į kasdienybę daugiau spalvų ir jausmų.

  Mėgautis rankų darbu
  Kiekvienas papuošalo modelis yra kruopščiai atrenkamas ir gaminamas rankomis, kontroliuojama visų gaminių kokybė. „Fashion Zone“ siekia, kad aksesuarai jums suteiktų nešiojimo džiaugsmą, būtų skoningi ir unikalūs. Mėgaukitės kūryba, o „Fashion Zone“ rūpestingai parinks madingiausias spalvas ir formas.

  Mėgautis gyvenimu
  Aksesuarų spalvos, formos, medžiagiškumas suteikia pasitikėjimo ir skatina bendrauti, keistis, dalintis, būti su kitais ir tarp kitų.
  Svarbu nepamiršti žaisti, eksperimentuoti, mėgautis gyvenimu ir laisve. Kokie skirtingi mes būtume, mus vienija troškimas kurti.
  Norėdama įkvėpti jūsų vaizduotę, „Fashion Zone“ pasirinko šūkį „Mėgaukis laisve“.
  Jis atspindi „Fashion Zone“ požiūrį – puoštis ir būti unikalus gali kiekvienas. Nebrangūs ir kokybiški papuošalai skirti įkvėpti dienos pradžią.

  Mėgautis dovanojimo laime
  Malonumas dovanoti ir suteikti laimės kitiems. Tai akimirka, kai dalijamės džiaugsmu, šypsena, nuoširdumu, todėl ji turi būti įsimintina, stilinga ir jauki. Trokšdama išpildyti jūsų svajones, 2019 m. „Fashion Zone“ sukūrė papuošalų prekinį ženklą „Moon & Crystal“. Tai dovanų linija, kurioje yra naudojami tik aukštos kokybės kristalai, kokybiškos medžiagos ir supakuota į mielas dėžutes. Mažos milimalistinės spindinčios detalės jau pelnė pirkėjų simpatiją. „Moon & Crystal“ - smagu dovanoti.

  „Fashion Zone“ manifestas
  „Fashion Zone“ manifestas - daugiau laisvės, kūrybos ir grožio, mažiau taisyklių bei griežtų mados tonų.
  „Fashion Zone“ taria „ Labas” kūrybai ir vaizduotei. Tai išlaisvina, suteikia unikalumo ir pasitikėjimo. Kiekvienas rytas, diena ir vakaras gali būti jums įdomus, ryškus ir įsimintinas. Todėl „Fashion Zone“ atrasite spalvas, formas, nuotaikas, miesto ir gamtos fragmentus. Ir visai nesvarbios progos, bet daug svarbesni esate jūs: tai, ką jūs jaučiate, kaip gyvenate, ką galvojate, apie ką svajojate.
  „Fashion Zone“ siekia jums suteikti daugiau polėkio ir laisvės.
  Nori, jog būtumėte nepakartojami, stilingi, šiuolaikiški ir kūrybiški.
  Trokšta jus įkvėpti siekti savo pačių didžiausių svajonių.
  Kaskart apie tai galvodama, „Fashion Zone“ komanda atrenka pačius įvairiausius aksesuarus: kiekvienai progai, kiekvienam amžiui ir derančiam kiekvienam.