Auskarai su perlais

 • Auskarai su perlais - bene vienas iš elegantiškiausių pasirinkimų moterims. Istoriškai ir mitologiškai, perlas simbolizuoja išmintį, įgytą per patirtį. Šis brangakmenis taip pat yra nešiojamas dėl apsaugos ir sėkmės bei turto pritraukimo, turi raminantį poveikį. Moterys perlus nešioja kaip pasitikėjimo savimi, prestižo ir asmeninės stiprybės simbolį. Jeigu norite įsigyti auskarus su perlais, kviečiame apžiūrėti mūsų elektroninės parduotuvės www.fzone.lt assortimentą gera kaina! 

  Kaina 1500 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Auskarai STARTLING
  Kodas: 90855
  Kaina 1500 
  Auskarai BLANC DE BLANC
  Kodas: 19335

  Skersmuo 2 cm

  Auskarai burbulai

  Kaina 1000 
  Auskarai ANGEL DREAMS
  Kodas: 18981-01

  Perliuko skersmuo 0,5 cm, sparneliai 1cm

  Auskarai burbulai

  Kaina 450 
  900  Sutaupykite 450 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 900 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 1500 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Auskarai JUNE
  Kodas: 80231
  Kaina 1500 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Auskarai BUBBLE PEARLS
  Kodas: 17753

  Diametras 7 mm

  Auskarai burbulai

  Kaina 1100 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 1900 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Auskarai LUCKY DREAMS
  Kodas: 19395-01

  Dydis 1cm X 0,6 cm

  Kaina 1000 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
 •  

  Papuošalai su perlais

  Perlas visais laikais buvo itin vertinamas brangakmenis, jo nešiojimo istorija yra ilga ir įdomi. Vienas iš seniausių perlo nešiojimo pavyzdžių buvo rastas Persijos princesės sarkofage ir yra datuojamas 420 metais prieš Kristų. Iš esmės, kuo perlai tapo prieinamesni visuomenėje, tuo tapdavo populiaresni. Papuošalų su perlais mada prasidėjo dvidešimto amžiaus pradžioje, o savo piką pasiekė šio amžiaus šeštajame dešimtmetyje, kai suklestėjo elegancija ir moteriškumas. Moteriški papuošalai su perlais, pavyzdžiui, auskarai, simbolizavo ne tik eleganciją, bet ir tyrumą.

  Dabartiniais laikais papuošalai su perlais vėl grįžo į madą - iš esmės, šie metai vėl prikėlė papuošalų madas, gyvavusias dvidešimto amžiaus devintajame ir dešimtajame dešimtmečiuose. Todėl jeigu norite įsigyti elegantiškus ir neišeinančius iš mados auskarus, siiūlome auskarus su perlais! Pas mus galite rasti įvairius auskarus su perlais pigiau, todėl maloniai kviečiame apžiūrėti mūsų asortimentą internetu.

  Auskarai su perlais už prieinamą kainą

  Perlas yra unikalus ir itin brangus akmuo. Natūralus perlas susidaro austrėje, į kurią patekęs svetimkūnis padengiamas perlamutru. Tai yra ilgas procesas, o natūralūs perlai yra labai reti. Todėl žmonės sugalvojo, kaip padaryti perlus prieinamesniais visuomenėje. Atsirado naujos perlų rūšys:

  • Gėlavandeniai (upiniai) perlai - tai yra kultivuoti (žmogaus pagaminti) perlai, o jų susidarymo procesas yra labai panašus kaip natūralių. Jie taip pat auga austrėje, tačiau perlo branduolys dirbtinai įsodinamas žmogaus. Tokie perlai auga nuo aštuoniolikos mėnesių iki ketverių metų priklausomai nuo jo rūšies, o jų spalvos yra švelnios ir pastelinės kaip natūralių. Tačiau jie gali būti dažomi, todėl įmanoma rasti papuošalų su spalvotais, pavyzdžiui, juodais perlais. Perlų formos taip pat yra pačios įvairiausios, nuo ovalo iki kiaušinio;
  • Dirbtiniai perlai. Tai tokie perlai, kurie savo išvaizda primena tikrus, bet yra pagaminti iš metalo ar kitų medžiagų. Jų pliusai - greita gamyba ir itin prieinama kaina (tokie papuošalai dar pigesni nei su gėlavandeniais perlais).

  Auskarai su perlais internetu

  Ieškote, kur galima įsigyti papuošalų su perlais už prieinamą kainą? Elektroninė parduotuvė www.fzone.lt turi jums ką pasiūlyti!! Pas mus parduodami tiek segami tiesiai prie ausies, tiek kabantys auskarai perliukai. O jeigu norite auskarus su perlais įsigyti dar pigiau, tai galite padaryti, kuomet vyksta išpardavimas arba taikoma akcija.