Sidabriniai kaklo papuošalai

 • Sidabras yra ganėtinai nebrangus taurusis metalas, todėl sidabriniai papuošalai ir sidabrinių papuošalų rinkiniai labai populiarūs, ypač grandinėlės. Beveik kiekviena moteris ir mergaitė turi aksesuarų iš sidabro, tokie gaminiai yra puiki dovana. Ar jus domina įvairūs ir stilingi sidabriniai kaklo papuošalai? Įsigykite juos elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt ypač gera kaina!

  Kaklo papuošalas SWEET ANGEL
  Kodas: 91129-05

  Ilgis 44 cm

  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas CRYSTALLINE
  Kodas: 91194

  Ilgis 42+ 8 cm

  Kaina 1500 
  Kaklo papuošalas EARTH
  Kodas: 81732

   Ilgis 38+3 cm 

  Grandinėlės su pakabukais

  Kaina 1500 
  Kaina 1900 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 1500 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas REFLECTION
  Kodas: 81705

  Ilgis 40 + 5 cm

  Kaina 2500 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas BRIGHT MIND
  Kodas: 81454 / 81728

  Ilgis 38 + 3 cm 

  Grandinėlės su pakabukais

  Kaina 1500 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 1700 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas GYVATĖ
  Kodas: 20468-01

  Ilgis 90 cm

  Kaina 2500 
  Kaina 1900 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 1900 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas JOYRIDE
  Kodas: 17677-08

  Ilgis 36 

  Ilgis 42 + 5 cm

  Dvigubos grandinėlės

  Kaina 1100 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas WHISPER
  Kodas: 17678-37

  Ilgis 40 + 5 cm

  Grandinėlės su pakabukais

  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas SENSUOUS
  Kodas: 17305-01
  Kaina 2700 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas WILD CAT
  Kodas: 13550

  Ilgis 45 cm

  Kaina 2300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
 •  

  Sidabrinių kaklo papuošalų privalumai

  Sidabras papuošalų gamyboje pradėtas naudoti dar senovėje, tačiau, skirtingai nei dabartiniais laikais, šis metalas buvo itin vertinamas. Pavyzdžiui, Senovės Egipte sidabras laikytas vertingesnis už auksą, nes egiptiečiams jis nebuvo lengvai prieinamas. Sidabrą tekdavo gabenti iš kitų kraštų, todėl sidabriniais papuošalais puošdavosi tik karališkos giminės atstovai. Panašiai buvo ir Senovės Graikijoje, gaminius iš sidabro nešiodavo tik turtingieji, nors tuo metu sidabras turėjo ir kitą paskirtį – iš jo buvo kaldinamos monetos.

  Sidabriniai papuošalai buvo retenybė iki jų masinės gamybos pradžios. Masinė sidabrinių papuošalų gamyba prasidėjo karalienės Viktorijos laikais pramonės revoliucijos metu. Augant gyventojų skaičiui ir tobulėjant technologijoms, sidabras įsitvirtino papuošalų rinkoje. Tiesa, vis dėlto masiškai gaminami sidabriniai aksesuarai, pavyzdžiui, sidabriniai kaklo papuošalai, skyrėsi nuo aukštuomenei skirtų pagal užsakymą gaminamų papuošalų.

  Papuošalai iš sidabro išliko labai populiarūs iki dabar. Be to, kad tai ilgaamžiški, nebrangūs ir stilingi aksesuarai, kiti sidabrinių papuošalų privalumai yra:

  • Sidabriniai papuošalai nesukelia alergijų. Daugelis žmonių yra alergiški tam tikriems metalams, tokiems kaip nikelis, kuris būna įmaišomas į papuošalų sudėtį norint išgauti gražią baltą spalvą. Sidabras yra natūraliai baltas ir hipoalergiškas metalas, o tai reiškia, kad jis nesukels jokių problemų;
  • Sidabrinius papuošalus lengva prižiūrėti. Su laiku sidabriniai papuošalai gali pajuoduoti, bet juos itin lengva išvalyti namų sąlygomis. Vienas iš būdų yra įmerkti papuošalą į šiltą vandenį su skalbikliu. Be to, venkite tiesioginio sidabrinių papuošalų kontakto su prakaitu ir baseino vandeniu, nes tai sukelia juodavimą;
  • Sidabriniai papuošalai naudingi sveikatai. Galbūt skamba neįtikėtinai, bet sidabras naudingas sveikatai. Tai yra galingas antimikrobinis elementas ir gali padėti kovoti su infekcijomis, išgydyti žaizdas, padėti apsisaugoti nuo peršalimo ir gripo, pagerinti kraujotaką ir netgi nuotaiką.

  Kaip išsirinkti kokybiškus sidabrinius kaklo papuošalus?

  Sidabriniai kaklo papuošalai dažniausiai gaminami iš įvairių sidabro lydinių. Dažniausiai pasitaikantys sidabriniai papuošalai gali būti trijų rūšių:

  Aukščiausios kokybės sidabro gaminių praba yra žymima 999. Techniškai tokie gaminiai turi 99,9 procentus gryno sidabro. Jie vadinami gryno sidabro papuošalai;

  Dažniausiai pasitaikanti sidabro papuošalų praba yra 925. Sidabro lydinys, kuriame sidabro kiekis 92,5 procentai. Papildomi 7,5 procentai yra varis, tačiau gali būti ir kitų metalų, tokių kaip nikelis. Šie lydinyje esantys metalai padidina kietumą, kad gaminys būtų patvaress. Be to, papildomos medžiagos suteikia gaminiui blizgesio;

  Dažnai įsigyjami ir pasidabruoti papuošalai. Tokie papuošalai paprastai padengti itin plonu sidabro sluoksniu, todėl neturi prabos. Jų pliusas - žema kaina.

  Todėl, jei norite įsigyti tikrai kokybiškus sidabrinius papuošalus, rinkitės iš prabų 999 arba 925. Jeigu domina pasidabruoti papuošalai, tuomet ieškokite tokių, kurių pagrindinis metalas (naudojamas gaminti papuošalui) būtų saugus ir nesukeltų alergijų.

  Sidabriniai kaklo papuošalai internetu

  Sidabriniai papuošalai nėra brangūs, tačiau internete siūlomi ne visada kokybiški gaminiai. Juose gali būti daug nikelio (vadinamojo nikelio sidabro), kuris jautriems žmonėms sukelia alergijas. Ar jūs domina kokybiški sidabriniai kaklo papuošalai internetu pigiau? O gal ieškote aukštos kokybės pasidabruotų gaminių? Apžiūrėkite elektroninės parduotuvės www.fzone.lt asortimentą, kur visada gera kaina!

  Ieškote dovanos? Visi papuošalai iš elektroninės parduotuvės www.fzone.lt yra supakuojami į dovanų dėžutes, todėl jie puikiai tinka dovanai!

  Sidabrinių kaklo papuošalų kaina

  Sidabrinių kaklo papuošalų kaina pagrinde priklauso nuo papuošalo prabos. Brangiausi bus 999 prabos sidabriniai papuošalai, nes juose didžiausias sidabro kiekis. Taip pat kainai turi įtakos ir grandinėlės storis bei ilgis, dekoro elementai, pavyzdžiui, kristalai, taip pat gali turėti ir kilmės šalis.

  Pavyzdžiui, sakoma, kad daug geresnės kokybės sidabras yra iš Tailando, Meksikos ir Balio. Tačiau net ir ant tokių gaminių reikia ieškoti prabos ir kokybės ataskaitos, nes kilmės šalis nėra savaime kokybės garantas.