Žiedai moterims

  • Vienas iš populiariausių rankos aksesuraų tiek moterims, tiek vyrams yra įvairių spalvų ir dizainų žiedai. Dažnai matome, kad jais puošiasi scenos garsenybės, aktoriai, laidų vedėjai ir ne tik. Atrodo, kad žiedų populiarumas neblėsta bėgant metams, keičiasi tik jų dizainas, spalvos ir medžiagos. Šiuo metu labai populiarūs yra žiedai, pagaminti iš balto metalo, aukso, sidabro, balto aukso arba paauksuoti žiedai. Ieškote išskirtinio ir stilingo žiedo internetu gera kaina? Apsilankykite elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt ir išsirinkite kokybišką bei madingą aksesuarą ant rankos!  

    Skaityti daugiau
    Žiedas BRAIDED BALLS
    Kodas: 20040
    Kaina 1300 
    Žiedas ROYAL BLUE
    Kodas: 20039
    Kaina 1300 
    Žiedas EMERALD
    Kodas: 20036
    Kaina 1300 
    Žiedas NATURE
    Kodas: 20034
    Kaina 1300 
    Žiedas QUEEN BEE
    Kodas: 20032
    Kaina 1300 
    Žiedas TWISTED DOME
    Kodas: 20030

    18 DYDIS

    Kaina 1300 
    Žiedas MANDALA
    Kodas: 20028
    Kaina 1300 
    Žiedas MAGICAL EMBRACE
    Kodas: 20450-05
    Kaina 1300 
    Žiedas LUCK
    Kodas: 20450-02
    Kaina 1300 
    Žiedas CHAMOMILE
    Kodas: 20450-06
    Kaina 1100 
    Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
    Kaina 1300 
    Žiedas iš plieno SLEEK SERENADE
    Kodas: 20075

    17 dydis

    Kaina 1300 
    Kaina 1300 
    Plieninis žiedas GOLDEN MIND
    Kodas: 20072

    18 dydis

    Kaina 1300 
    Žiedas iš plieno CALM MIND
    Kodas: 20071

    17, 20 dydžiai

    Kaina 1300 
    Žiedas iš plieno CAIRO NIGHTS
    Kodas: 20069

    18 dydis

    Kaina 1300 
    Kaina 1300 
    Kaina 1300 
    Plieninis žiedas EGYPTIAN SANDS
    Kodas: 20062

    18 dydis

    Kaina 1300 
    Žiedas STEELY
    Kodas: 20048

    17,18 DYDIS

    Kaina 1300 
    Žiedas BIG BUBBLE
    Kodas: 20045
    Kaina 1300 
  •  

    Žiedas - tai bene vienintelis aksesuaras, kuris turi tiek daug simbolinių reikšmių. Žiedai moterims gali būti įteikiami kaip romantiškos draugystės simbolis, o visuomenėje yra įprasta šiuos rankos aksesuarus dovanoti sužadėtuvių proga. Žinoma, vestuvėse jaunieji apsikeičia vestuviniais žiedais, kurie simbolizuoja meilę ir ištikimybę. Vakarų kultūroje tradicinė vieta sužadėtuvių žiedams nešioti kairės rankos bevardis pirštas. Šios tradicijos istorija yra gana romantiška - žiedus ant bevardžio piršto pradėta nešioti dar dar Senovės Egipte, nes buvo tikima, kad vena amoris (lotyniškai pažodžiui „meilės vena“) eina tiesiai iš to piršto galiuko į širdį. Vestuviniams žiedams dažnai pasirenkama dešinė ranka, kadangi tai yra siejama su dora ir sąžine. Sužadėtuvėms itin populiarūs yra žiedai, dekoruoti akmenukais, deimantukais arba kristaliukais, o vestuvėms - auksiniai, balto aukso arba tokie, kuriuose susipina abu šie metalai. Būtent dėl šios priežasties, juvelyrai, dizaineriai ir prekybininkai stengiasi pasiūlyti kuo įvairesnį žiedų asortimentą.

    Šiais laikais labiausiai paplitusi žiedo reikšmė yra meilės reikšmė, kadangi jų apvalus “nesibaigiančio rato” dizainas aplink pirštą simbolizuoja nesibaigiančią ir besitęsiančią meilę. Literatūroje šie aksesuarai taip pat yra meilės ir švelnumo, prisirišimo simbolis. Tačiau pats žiedas toli gražu nėra vien tik romantiškų jausmų ženklas. Istoriškai žiedas turi įvairių reikšmių, tai ištikimybė, atsidavimas, dievobaimingumas, amžinybė ir dieviškumas, o jo forma įprasmina visumą, pilnatvę, begalybę, tobulumą ir nepavaldumą laikui. Priklausomai nuo piršto, ant kurio nešiojamas žiedas, jis gali simbolizuoti turtą, statusą, šeimą arba draugystę. Krikščionybėje šis aksesuaras, nešiojamas ant piršto, simbolizuoja įsipareigojimą Jėzui ir Bažnyčiai, todėl vestuvinių žiedų tradicija gali būti siejama su religija, o trys žiedai gali reikšti šventąją trejybę. Taip pat žiedai dvasiškai yra karmos ir jos pagrindinio dėsnio, kad viskas, ką padarome, sugrįžta, atspindys. Tai yra pačios pagrindinės žiedo reikšmės, kurios labiausiai paplitusios visuomenėje.

    Nors žiedai, kaip ir kiti aksesuarai, turi seną istoriją, jie nėra taip plačiai siejama su puošyba, o daugiau su meile ir tradicijomis. Sakoma, kad dar prieš 5000 metų žmonės Senovės Egipte keisdavosi “meilės žiedais”, kurie buvo gaminami iš supintų nendrių arba odos. Kita teorija teigia, kad minėtose vietovėse žiedai pirmiausiai naudoti kaip antspaudas, kuriuo žiedo savininkas galėjo antspauduoti dokumentus - ant žiedų esančiose plokštelėse hieroglifais buvo išgraviruota jo vardas ir pavardė. Senovės graikai nešiojo žiedus kaip puošybos elementą, o senovės romėnai - kaip statusą įrodantį simbolį (pasak vieno šaltinio, būtent Senovės Romoje rastas pirmasis žiedas su nešlifuotu deimantu). Ankstyvaisiais Romos Respublikos amžiais dauguma žiedų buvo geležiniai, o auksinius žiedus nešiojo tik tam tikros klasės, pavyzdžiui, aukštas pareigas ėję patricijai. Tačiau III amžiuje prieš Kristų žiedų nešiojimo privilegija buvo išplėsta iki riterių arba raitelių klasės, o III amžiuje, Romos imperijos laikais, praktiškai bet kuris asmuo, išskyrus vergą, galėjo nešioti auksinį žiedą. Manoma, kad romėnai taip pat sukūrė sužadėtuvių arba sužadėtuvių žiedų paprotį, simbolizuojantį santuokos pažadą priešingos lyties atstovui.

    Europos viduramžiais antspaudo žiedas turėjo didelę reikšmę religiniuose, teisiniuose ir komerciniuose sandoriuose. Romos katalikų bažnyčia naujai paskirtiems vyskupams suteikdavo vyskupų žiedus, o vadinamuosius popiežiaus žiedus popiežiai įteikdavo kardinolams. Didžiulį popiežiaus žiedą, vadinamą Žvejo žiedu, pagamintą iš paauksuotos bronzos ir su žvejojančio Šv. Petro atvaizdu, popiežius tradiciškai naudoja kaip antspaudą popiežiškiems dokumentams. Be šių tipų, buvo ir atminimo žiedai, ant kurių buvo išgraviruotas mirusio asmens vardas, mirties data ar net atvaizdas; žiedai, ant kurių buvo išgraviruotas užrašas arba kelios poemos eilutės; okultiniai žiedai, kurie veikė kaip talismanai ar amuletai ir, kaip tikėta, turėjo magiškų galių; ir nuodų žiedai, kurių tuščiaviduriuose rėmuose buvo nuodų savižudybės ar žmogžudystės tikslais. Žieduose su dangteliais taip pat galėjo būti miniatiūrinių sentimentalių prisiminimų. Devynioliktame amžiuje šis žiedų skirstymas išnyko, o įvairių dizainų auksiniai, sidabriniai ar su akmenimis žiedai pradėti nešioti kaip puošmena arba vestuvių, sužadėtuvių simbolis.

    Kaip sužinoti savo žiedo dydį?

    Žiedai paprastai būna dviejų tipų: reguliuojami ir nereguliuojami. Jeigu renkatės nereguliuojamą žiedą, jums būtina sužinoti savo žiedo dydį. Paprastai žiedų, skirtų suaugusiems asmenims, dydis varijuoja nuo 3 iki 13,5. Moteriški žiedai būna nuo 3 iki 9 dydžio, o vyriški - nuo 8 iki 14. Žinoma, vienas iš paprasčiausių būdų yra tiesiog pasimatuoti aksesuarą prieš jį įsigyjant. Tačiau yra ir kitų populiarių būdų:

    Pasinaudokite siūlo arba virvelės metodu. Šiam metodui reikia siūlą arba virvelę apvynioti aplink pirštą. Toje vietoje, kur siūlas arba virvelė susitinka (persidengia), pažymėkite tašką. Vėliau jį išmatuokite su liniuote ir centimetrus paverskite į milimetrus tam, kad palygintumėte juos dydžių lentelėje. Patariama labai netempti siūlo, nes tada dydis bus netikslus. Šiam metodui tinka ir popieriaus juostelė;
    Išmatuokite savo turimą žiedą. Jeigu turite žiedą, kuris jums tinka, galite tiesiog išmatuoti jį. Internete galima rasti lentelių su nupieštais realaus dydžio žiedais. Jums tereikia jas atsispausdinti ir palyginti su savo turimu žiedu. Šis būdas itin tinka, jei norite sužinoti kito asmens žiedo dydį (pavyzdžiui, dovanojamam žiedui);
    Palyginkite norimą žiedą su senuoju. Jeigu turite žiedą, galite nusinešti jį į parduotuvę ir tiesiog palyginti dydžius;
    Įsigykite savo žiedų matuoklį. Šie matuokliai nėra brangūs, todėl verta juos įsigyti, jei norite tiksliai išmatuoti savo pirštą.

    Ar galima derinti skirtingų metalų žiedus?

    Tikrai taip! Nealergizuojantys metalai, kurie ir turėtų būti naudojami aksesuarų gamyboje, puikiai dera tarpusavyje. Todėl drąsiai galite nešioti auksinius, sidabrinius, balto aukso ar metalo lydinių žiedus kartu. Internete rasite daugybę patarimų, kaip stilingai ir madingai derinti įvairių metalų žiedus. Pavyzdžiui, patariama išlaikyti vientisumą ir spalvu panašumą, tai reiškia, reikėtų rinktis vienodos arba panašios spalvos rankos aksesuarus. Žinoma, neturėtumėte pirkti vos kelis eurus kainuojančius žiedus, nes jie dažniausiai nėra kokybiški ir gali sukelti alerginių reakcijų. Alerginė reakcija gali pasireikšti paraudimi, niežuliu arba odos spalvos pakiltimu.

    Nors bižuterijos gamintojai paprastai naudoja nealergizuojančius metalus, visada pravartu žinoti tinkamas ir netinkamas medžiagas aksesuarų gamyboje ir pasitikrinti patiems, ar sudėtyje jų tikrai nėra. Toksiški metalai gali ne tik reaguoti su oda, bet ir tarpusavyje su kitais metalais, jei nešiojama keli žiedai vienu metu. Auksas, varis, sidabras, cinkas, geležis, plienas, platina, paladis, rodis, iridis, titanas, niobis ir aliuminis yra visiškai saugios medžiagos žiedų ir aksesuarų gamyboje, o štai nikelis, švinas, gyvsidabris, chromas, selenas, kadmis, arsenas, stibis, manganas ir berilis yra iš esmės toksiški metalai, nebent naudojami labai mažais kiekiais ir specialiomis sąlygomis. Pavyzdžiui, kai kurios nikelio formos nėra kenksmingos, o pats metalas padeda išgauti baltą spalvą papuošaluose (baltas metalas). Saugūs yra ir metalų lydiniai, kuriuos sudaro daugiau nei vienas metalas. Pavyzdžiui, žalvaris yra cinko ir vario lydinys, kuriame yra iki 35% cinko. Baltas metalas, naudojamas juvelyrikoje, irgi dažniausiai būna skirtingų metalų lydinys, todėl reikia žiūrėti jo sudėtį (kartais baltu metalo vadinami net balto aukso, sidabro ar platinos gaminiai).

    Taip pat saugūs yra ir papuošalai, kurie apima daugiau nei vieną alergijų nesukeliantį metalą. Tad jeigu jums patinka įdomaus dizaino žiedai ar kiti aksesuarai, apsvarstykite galimybę įsigyti tokį papuošalą, kuriame natūraliai yra dviejų (ar daugiau) metalų, pavyzdžiui, vario ir sidabro laikrodį arba geltono aukso žiedą su balto aukso akcentais. Tačiau jeigu esate itin jautrus įvairiems metalams, net ir saugiomis laikomos medžiagos jums gali kelti alergijas. Tokiu atveju verta rinktis gryną auksą arba gryną sidabrą (tai galioja ir auskarams, ir apyrankėms, ir kaklo papuošalams). Taurusis metalas, kuris taip pat žinomas kaip hipoalerginis, yra platina, todėl platininiai žiedai (tokie žiedai sudaryti iš 95% grynos platinos ir 5% iridžio) gali būti labai tinkamas pasirinkimas jautrios odos savininkams. Šiems rankos aksesuarams gaminti itin tinka ir tokios medžiagos kaip titanas ir nerūdijantis plienas. Beje, titanas, nors ir ne taurusis metalas, nebijo nei atvirų vandens telkinių, nei baseino vandens ir yra stipriausias metalas pasaulyje.

    Ne paslaptis, kad grynas auksas yra brangus, todėl žmonės išrado alternatyvą - paauksuotus papuošalus. Paauksuoti papuošalai - tai tokie papuošalai, kurie yra pagaminti iš bižuterinio metalo ir padengti aukso sluoksniu. Kaip teigiama, pirmieji paauksavimo technologiją sukūrė Šiaurės Peru gyventojai 50 - 300 mūsų eros metais, o šiuolaikinis metodas papuošalus dengti auksu atsirado 1805 - aisiais metais. Kokybiški paauksuoti žiedai ar kiti aksesuarai atrodo lyg iš gryno aukso, bet, skirtingai nei pastarasis, su laiku juoduoja. Taip yra todėl, nes po apačią esantis metalas pradeda oksiduotis. Kaip greitai tai įvyks, priklauso ir nuo aukso sluoksnio storio, ir nuo papuošalo priežiūros. Vienas iš būdų greitai ir saugiau atnaujinti tiek paauksuotus, tiek pasidabruotus, tiek sidabrinius papuošalus yra sumaišyti šiltą vandenį su keliais lašais švelnaus drabužių skalbiklio arba indų ploviklio bei palikti savo aksesuarus šiame vandenyje kelioms minutėms. Be to, paauksuotus žiedus puikiai galima derinti su kitų metalų žiedais.

    Moteriškų žiedų pasirinkimas internetu

    Šiais laikais internete galima rasti pačių įvairiausių žiedų - nuo auksinių iki balto metalo. Taip pat siūlomi žiedai gali būti su akmenimis, pavyzdžiui, deimantais ar kristalais. Gana įprasta vestuvėms ar sužadėtuvėms rinktis tauriųjų metalų rankų aksesuarus, o kasdienai - paprastesnių. Populiariausi metalai vestuvinių ir sužadėtuvių žiedams yra:

    Geltonas auksas. Tai tradicinis pasirinkimas, ypač vestuvėms. Sakoma, kad būtent auksas buvo populiariausias metalas šiems žiedams Senovės Graikijoje ir Senovės Romoje. Skirtingai nei dauguma galvoja, vestuviniai, sužadėtuvių žiedai ir kiti papuošalai nėra pagaminti iš gryno aukso. Vietoj to, auksas yra derinamas su kitais metalais, kad būtų sukurtas lydinys. Geltonas auksas gaminamas naudojant gryno aukso, vario ir cinko derinį. Priklausomai nuo gryno aukso kiekio lydinyje, vestuviniai žiedai bus 14K aukso (58,3% gryno aukso) arba 18K aukso (75% gryno aukso);
    Baltas auksas. Baltasis auksas yra pagamintas iš gryno aukso bei metalų, tokių kaip nikelis, sidabras ir paladis, derinio ir pasižymi nuostabiu blizgesiu ir elegantiška balta spalva. Istoriškai geltonasis auksas buvo populiaresnis moterų ir vyrų vestuvinių žiedų metalas nei baltasis auksas. Tačiau per pastarąjį dešimtmetį baltasis auksas tapo daug populiaresnis ir šiuo metu yra dažniausia aukso rūšis sužadėtuvių ir vestuvių žiedams;
    Rožinis auksas. Rožinis auksas, pagamintas iš gryno aukso kartu su variu ir sidabru, turi nuostabią rožinę, raudoną ar rausvą spalvą, kuri yra visiškai unikali. Daugelis žmonių mano, kad rožinis auksas yra romantiškiausias vestuvinių žiedų metalas dėl savo šilto, romantiško rožinio atspalvio. Kadangi rožinis auksas gaminamas naudojant varį, jis paprastai yra stipresnis nei geltonasis arba baltasis auksas. Tai yra geras pasirinkimas, jei ieškote moteriško ar vyriško vestuvinio žiedo, kuris būtų pakankamai atsparus dilimui ir įbrėžimams, ypač jei renkatės 14K žiedą;
    Platina. Savo nuostabia spalva ir natūraliu baltu blizgesiu, platina yra nuostabus metalas, subtiliai rodantis prabangą ir išskirtinumą. Kaip metalas sužadėtuvių ir vestuvių žiedams, platina turi daug privalumų. Tai natūraliai gražus baltos spalvos metalas, panašus į baltąjį auksą ir paladį. Jis yra patvarus, gerai atsparus dilimui ir korozijai. Jis taip pat yra hipoalergiškas, o tai reiškia, kad žmonėms, alergiškiems metalams, daug mažesnė tikimybė sukelti odos reakcijas nei geltonas, baltas ar rožinis auksas. Be to, platina gražiai nešiojasi;
    Paladis. Paladis yra baltas, sidabrinės spalvos taurusis metalas. Žiedai iš paladžio yra panašus į žiedus iš platinos savo spalva. Vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai iš paladžio yra patvarūs ir atsparūs įbrėžimams. Pagrindinis skirtumas tarp paladžio ir platinos yra metalo svoris - paladis yra daug lengvesnis metalas nei platina, todėl verta pagalvoti, jei norite lengvo vestuvinio žiedo. Dar visai neseniai paladis buvo pigesnis. Tačiau pastaruoju metu paladis tampa dar populiaresnis, jo vertė auga ir žiedų iš paladžio kaina yra tokia pati arba netgi didesnė nei platininio žiedo;
    Titanas. Patvarus, nebrangus ir patogus titanas yra įdomi alternatyva įprastiems metalams, tokiems kaip auksas ir platina. Titanas yra šviesiai pilkos spalvos, o paviršius gali būti nupoliruotas iki blizgesio arba atvirkščiai - išgaunamas matinis efektas. Dėl vyriškos išvaizdos titanas dažniausiai naudojamas tik vyriškiems vestuviniams žiedams, o moteriški titano žiedai yra gana reti. Didžiausias titano privalumas yra jo ilgaamžiškumas. Titanas yra stiprus metalas, kuris nesusilankstyss ir nesuluš.

    Žiedų moterims kaina

    Žiedų moterims kaina pagrinde priklauso nuo naudojamo metalo, karatų ir žiedo dizaino (ar tai vientisas žiedas, ar sudarytas iš kelių metalų, ar puoštas brangakmeniais). Aukščiau išvardinti metalai yra prabangūs metalai (išskyrus titaną), kurių kaina nežema. Jeigu jus domina kasdieniai moteriški žiedai internetu, kviečiame apsilankyti elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt!

    Mūsų siūlomi žiedai yra itin kokybiški - jie yra pagaminti iš plieno, o tai visiškai saugus metalas žmogui. Kuo dar pasižymi plieniniai žiedai? Jie yra atsparūs korozijai, nusidėvėjimui ir įbrėžimams. Plienas yra ilgaamžis metalas, todėl taip pat naudojamas vestuviniams žiedams. Šis metalas nereikalauja specialios priežiūros. Kai kurie mūsų siūlomų žiedų yra paauksuoti, todėl gali atrodyti lyg auksiniai. Jeigu žiedo dydis nereguliuojamas, pasinaudokite vienu iš aukščiau aptaartu metodu ir sužinokite savo dydį!

    Ieškote originalios dovanos? Rinkitės iš mūsų įvairaus stiliaus ir dizainų žiedų, o mes juos įpakuosime į firmines dovanų dėžutes! O jeigu norite įsigyti moteriškus žiedus pigiau, tai galite padaryti, kai yra taikoma akcija.