Balto metalo žiedai moterims

  • Balto metalo žiedai ir kiti šio metalo papuošalai tampa vis populiaresnis ir dažnesnis pasirinkimas. Baltas metalas kaip medžiaga mėgstamas juvelyrikoje ir bižuterijoje dėl savo baltos spalvos, spindesio, puošnumo ir lengvo suderinamumo su brangakmeniais, pavyzdžiui, deimantais. Tokie aksesuarai gali būti išties nebrangūs, bet kokybiški ir prabangūs. Jeigu nusprendėte įsigyti balto metalo papuošalus moterims, apsilankykite mūsų elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt - iš plataus asortimento išsirinks kiekviena moteris ir mergaitė!  

    Skaityti daugiau
    Žiedas MAGICAL EMBRACE
    Kodas: 20450-05
    Kaina 1300 
    Kaina 1300 
    Plieninis žiedas BEE
    Kodas: 20004
    Kaina 1100 
    Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
    Kaina 1300 
    Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
    Kaina 1300 
    Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
    Žiedas AMAIZING
    Kodas: 20061

    Dydis 17

    Kaina 1300 
    Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
    Žiedas LIGHTNESS
    Kodas: 20060
    Kaina 1300 
    Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
    Kaina 1100 
    Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
    Kaina 1100 
    Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
    Kaina 1100 
    Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  •  

    Baltas metalas turi daugybę papuošalų gamybai tinkamų savybių. Taigi, kas iš tikrųjų yra tas baltas metalas? Bet kokį sidabro baltumo metalą vadiname „baltu metalu“. Teisiškai, jei daiktas neturi skiriamojo ženklo, galime jį identifikuoti tik pagal spalvą: balta, geltona, raudona ir kita. Brangesni balto metalo papuošalai dažniausiai yra pagaminti iš platinos, paladžio, balto aukso arba sidabro, bet šiuolaikinėje rinkoje taip pat galima rasti pigesnių alternatyvų iš aliuminio, titano, plieno arba metalų lydinių. Iš tikrųjų, būtent įvairių metalų lydiniai dažnai naudojami papuošalų gamyboje, nes lydant skirtingus metalus, galima išgauti norimas aksesuarų savybes. Jų vertė yra nustatoma pagal prabą, kuri matuojama promilėmis.

    Žinoma, renkantis bet kokį papuošalą, ypač tokį, kuris yra pagamintas iš lydinių, reikia įvertinti savo metalų toleravimą - pavyzdžiui, itin jautrūs žmonės gali būti alergiški kai kuriems pigesniems metalams (jiems derėtų rinktis tauriųjų metalų aksesuarus). Nors papuošalų gamintojai dažniausiai nenaudoja alergizuojančių medžiagų, pigūs aksesuarai, kurie nėra kokybiški, gali sukelti alergijas (ypač žiedai). Kalbant apie baltą metalą, tai jis įprastai yra visiškai saugus, nebent jame yra nikelio, kuris aksesuarams suteikia gražią baltą spalvą ir spindesį. Nikelis yra iš esmės toksiškas metalas, bet jo formos, naudojamos papuošaluose, paprastai nesukelia alergijų. Apibendrinant, ar papuošalas alergizuos, ar ne, priklauso tik nuo jūsų metalų toleravimo.

    Žiedų istorija ir jų asortimentas Fzone.lt elektroninėje parduotuvėje

    Žiedai istorijoje nebuvo taip dažnai naudojami puošyboje kaip kiti aksesuarai, pavyzdžiui, auskarai, apyrankės ir kaklo papuošalai. Kaip ir moderniaisiais laikais, senovėje tai buvo meilės ir įsipareigojimo simbolis. Sakoma, kad dar Senovės Egipte buvo dovanojami “meilės žiedai” iš supintų nendrių arba odos, o sužadėtuvių tradicija atsirado Senovės Romoje. Beje, tradicija žiedus nešiooti ant kairės rankos bevardžio piršto atsirado taip pat Senovės Egipte, nes tuomet buvo manoma, kad vena amoris (“meilės vena”) teka iš šio piršto galiuko į širdį. Kitos žiedo reikšmės skirtingose senovės civilizacijose:

    • Senovės Graikijoje žiedai buvo puošybos elementai;
    • Senovės Romoje auksiniai žiedai buvo skirti parodyti statusą, todėl juos iš pradžių nešiojo tik patricijai;
    • Senovės Egipte žiedai naudoti kaip antspaudas (ant tokio žiedo buvo plokštelė su išgraviruotu savininko vardu ir pavarde).

    Antspaudo žiedai buvo svarbūs ir Viduramžių Europoje, ypač religiniuose, teisiniuose ir komerciniuose sandoriuose. Šiuo laikotarpiu atsirado ir naujos, jau išnykusios žiedų rūšys: atsiminimų žiedai su mirusio giminaičio atvaizdu, žiedai su išgraviruotomis poemos eilutėmis, okultiniai žiedai su amuletais ir talismanais, nuodų žiedai su nuodais ir žiedai su dėžutėmis, kuriuose buvo sentimentali smulkmena. Nuo devyniolikto amžiaus žiedai nešiojami tik kaip sužadėtuvių ir vestuvių simbolis.

    Elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt siūlomi įvairūs moteriški žiedai gera kaina. Šiuo metu galite rasti plieninius žiedus, kurie gali būti paauksuoti. Visi mūsų papuošalai, įskaitant balto metalo papuošalus, nesukelia alergijų ir yra visiškai saugūs. Jie puikiai tinka dovanai, nes mes juos supakuojame į originalias dovanų dėžutes!

    Kaip prižiūrėti balto metalo žiedus?

    Baltas metalas yra labai plati sąvoka, kuri nurodo tik gaminio spalvą. Jau minėjome, kad baltu metalu galima vadinti ir tauriuosius metalus, ir paprastus metalus, kurie yra šviesaus atspalvio. Todėl, norint tinkamai, prižiūrėti balto metalo papuošalus, pirma reikia išsiaiškinti, iš kokios medžiagos jie pagaminti. Keletas patarimų, kaip prižiūrėti skirtingas baltos spalvos medžiagas:

    • Jei balto metalo žiedas pagamintas iš platinos, paladžio arba rodžio, juos galite valyti su senu dantų šepetėlių ir švelniu indų plovikliu. Po to papuošalą nuplaukite, kad pašalintumėte visus ploviklio likusius likučius. Tiesa, norint valyti žiedus su brangakmeniais, patartina vengti šių akmenų tiesioginio kontakto su vandeniu, nes vanduo gali jiems pakenkti;
    • Balto aukso žiedai gali būti valomi taip pat, kaip paladžio, platinos ir rodžio. Tačiau jeigu purvas nenusivalo, galima juos pamirkyti vandenyje su plovikliu arba skalbikliu iki trisdešimt minučių;
    • Jeigu žiedas pagamintas iš sidabro, galite jį drąsiai pamirkyti šiltame vandenyje su švelniu drabužių skalbikliu. Tačiau tai ne itin tinka, jeigu žiedas puoštas brangakmeniais. Kitas būdas - minkštu ir sausu arba specialiais chemikalais impregnuotu medžiagos gabalėliu nuvalyti visus nešvarumus;
    • Jeigu nesate tikri dėl metalo arba žiedas pagamintas iš kitų medžiagų, saugiausias būdas naudoti medžiagos gabalėlį ar šluoste.

    Taip pat patariama bet kokio metalo papuošalus laikyti atskirose dėžutėse, kad jie nesusibraižytų. Netgi metalai, žinomi kaip ypač kieti (platina ar rodis), subraižys, jei liečiasi su kietais daiktais arba brangakmeniais (kaip deimantai). Nepurškite ant jų kvepalų, netepkite kosmetikos priemonių, nes juose esantys chemikalai reaguoja su metalais. Taip pat metalams kenkia chloras ir prakaitas, todėl neikite į baseiną ir nesportuokite su papuošalais.

    Moteriški balto metalo žiedai internetu

    Šiais laikais internetu siūlomas itin platus balto metalo žiedų ir kitų papuošalų asortimentas - galite rinktis iš įvairaus dizaino baltojo metalo aksesuarų neišeidami iš namų. Taip pat galite juos pirkti ir elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt, kur visada gera kaina ir išskirtiniai gaminiai!

    Pas mus siūlomi kokybiški auskarai, apyrankės, kaklo papuošalai, segės ir plaukų segtukai. Šiuo metu kviečiame apžiūrėti dvi kolekcijas - Fashion Zone ir Moon & Crystal. Pastarojoje rasite aksesuarus, puoštus išskirtinio blizgesio kristalais.

    Balto metalo žiedų kaina

    Viena iš sunkiausių užduočių yra įvardinti balto metalo papuošalų kainą, kadangi ji ypač priklauso nuo naudojamo metalo. Jau minėjome, kad baltas metalas nurodo tik spalvą, todėl šiuo terminu gali būti vadinami ir taurieji, ir paprastesni metalai, ir jų lydiniai. Populiariausi ir brangiausi taurieji metalai, kurie vadinami baltuoju metalu, yra šie:

    • Baltas auksas. Baltasis auksas yra pagamintas iš gryno aukso bei metalų, tokių kaip nikelis, sidabras ir paladis, derinio ir pasižymi nuostabiu blizgesiu ir elegantiška balta spalva. Istoriškai geltonasis auksas buvo populiaresnis moterų ir vyrų vestuvinių žiedų metalas nei baltasis auksas. Tačiau per pastarąjį dešimtmetį baltasis auksas tapo daug populiaresnis ir šiuo metu yra dažniausia aukso rūšis sužadėtuvių ir vestuvių žiedams;
    • Platina. Platina yra vienas iš tauriųjų baltųjų metalų, dažniausiai naudojamų papuošalų gamyboje. Chemiškai jis priklauso platinos metalų grupei kartu su kitais baltųjų papuošalų metalais paladžiu ir rodžiu. Šios medžiagos yra labai stiprios, todėl labai tinka papuošalų gamybai. Būtent platina yra puikus pasirinkimas jautrios odos savininkams;
    • Paladis. Sidabriškai baltas platinos metalų grupės metalas paladis atrodo labai panašus į platiną, tačiau lengvesnio svorio.

    Iš pigesnių balto metalo alternatyvų, galima paminėti sidabrą, aliuminį, plieną ir metalo lydinius (pavyzdžiui, žalvario ir cinko). Žinoma, pigesni yra ir gaminiai, kuriems taikoma akcija.