Ilgi kaklo papuošalai

 • Jeigu planuojate lankytis šventėje arba renginyje, masyvus ir ilgas kaklo papuošalas yra būtent tai, kas puikiai papildys jūsų įvaizdį. Ar ieškote ilgų ir puošnių kaklo papuošalų internetu gera kaina? Apžiūrėkite elektroninės parduotuvės www.fzone.lt asortimentą!

  Ilgi kaklo papuošalai gali tapti puikia dovana moteriai ar mergaitei. Jei ieškote tokios dovanos, rinkitės www.fzone.lt gaminius. Mes juos supakuojame į originalias dovanų dėžutes!

  Skaityti daugiau
  Kaklo papuošalas BELLE
  Kodas: 90594-02
  Kaina 1500
  Kaina 1500
  Kaina 1500
  Kaklo papuošalas REFLECTION
  Kodas: 81705

  Ilgis 40 + 5 cm

  Kaina 2500
  Kaklo papuošalas EARTH
  Kodas: 81732

   Ilgis 38+3 cm 

  Grandinėlės su pakabukais

  Kaina 1500
  Kaina 2500
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaklo papuošalas BEGINNINGS
  Kodas: 80856

  Ilgis 45 + 5 cm

  Kaina 2500
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 1700
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 550
  1100 Sutaupykite 550
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaklo papuošalas WILD CHILD
  Kodas: 17678-18

  Ilgis 36 ir 42 cm 

  Kaina 650
  1300 Sutaupykite 650
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 1900
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 1900
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 1700
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaklo papuošalas SPARKLING CROSS
  Kodas: 18441

  Ilgis 40 + 5 cm

  Kaina 1500
  Prekė išparduota. Susisiekite
 •  

  Ilgi kaklo papuošalai moterims

  Įvairių dizainų ir ilgių kaklo papuošalai moterims buvo populiarūs nuo senų laikų. Seniausi kaklo papuošalai buvo gaminami iš natūralių gamtoje randamų medžiagų, pavyzdžiui, kriauklės, akmenukai, kaulai. Išradus grandinėlę, išpopuliarėjo ir ilgi pakabukai ant kaklo. Senovės egiptiečiai, graikai ir romėnai juos nešiodavo, nes tikėjo, kad tokie papuošalai apsaugo nuo blogio.

  Viduramžiais kaklo papuošalai taip pat buvo nešiojami kaip valdžios simboliai. Tiek karaliai, tiek dvasininkai nešiojo didžiulius ir kartais ilgus auksinius ir puoštus brangakmeniais kaklo papuošalus su savo skiriamaisiais ženklais. Vėlyvosios gotikos ir ankstyvojo Renesanso laikotarpiais kaklo papuošalai tapo netgi populiaresni už tuo metu dažnai nešiojamas sages, neretai rodydavo socialinį statusą.

  Galima teigti, kad įvairių ilgių kaklo papuošalai buvo madingi visada, nors septyniolikto amžiaus pradžioje jie patyrė nuosmukį – tuomet populiaresni buvo koljė tipo kaklo papuošalai. Grandinėlių su pakabukais ilgis labai priklausė nuo to meto madų, tai yra, moterų iškirpčių gylio, tačiau šiais laikais galima rasti įvairiausių ilgių kaklo papuošalų. Jų ilgis dažnai būna reguliuojamas, todėl galite grandinėlę pritaikyti prie savo iškirptės. Galima skirti kelis populiariausius ilgų kaklo papuošalų tipus:

  • Ilgos grandinėlės su pakabukais. Tai iš tiesų labai populiarūs kaklo papuošalo tipas tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Grandinėlės gali skirtis savo storiu ir dizainu, o skirtingi pakabukai gali būti derinami prie skirtingų aprangų;
  • ilgi kaklo papuošalai su kutais. Tokius kaklo papuošalus mėgsta nešioti moterys, norėdamos pasipuošti šventėms. Jie dažnai būna gaminami iš odinės virvelės;
  • Ilgi karoliai. Ilgi karoliai taip pat yra puošnus kaklo papuošalas, suteikiantis elegancijos. Vienas iš mėgstamiausių karolių tipų pasaulyje – perlų vėriniai
  • Ilgos masyvios grandinės. Tokias grandines nešioja ir vyrai, o dvidešimtojo amžiaus pabaigoje būtent tokie kaklo papuošalai buvo labai populiarūs tarp repo žvaigždžių.

  Kaip išsirinkti kokybiškus ilgus kaklo papuošalus?

  Rinkdamiesi ilgą kaklo papuošalą, pirmiausiai atkreipkite dėmesį į medžiagas. Įsitikinkite, kad medžiaga, iš kurios pagamintas kaklo papuošalas, yra saugi ir nealergizuojanti. Tai ypač aktualu renkantis metalines grandinėles, kurios liesis prie kaklo. Saugios medžiagos grandinėlėms yra taurieji metalai, pavyzdžiui, auksas ir sidabras, įvairūs metalų lydiniai (dažnai vadinami baltu metalu), o alergijas gali sukelti tokie metalai kaip nikelis. Todėl, jeigu esate itin alergiški, reikėtų jo vengti.

  Jeigu renkatės grandinėles su pakabuku, įsitikinkite, kad pakabukas yra kokybiškas. Pavyzdžiui, jei nurodyta, kad tai deimantas arba brangakmenis, jis turi turėti sertifikatą. Be to, galimi keli grandinėlės ilgiai:

  • Maždaug 30 centimetrų grandinėlė yra ganėtinai trumpa, todėl labiausiai tinka su iškirptėmis, pavyzdžiui, V formos iškirptė;
  • Ilgesnė nei 30 centimetrų grandinėlė yra vidutinio ilgio, ji tinka tiek su iškirptėmis, tiek su aukšto kaklo megztiniais;
  • Ilgi kaklo papuošalai virš 50 centimetrų tinka prie vakarinių suknelių ir marškinių. Dažnai būna masyvesni nei trumpos grandinėlės.
  • Taip  pat kelis eurus kainuojantys papuošalai gali būti prastos kokybės, todėl rinkitės patikimą pardavėją.

  Ilgi kaklo papuošalai internetu

  Šiais laikais internetu galima rasti itin daug įvairių kaklo papuošalų. Deja, ne visi jie yra aukštos kokybės. Elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt parduodami kaklo papuošalai yra itin kokybiški ir nealergizuojantys. Dažniausiai jie gaminami iš cinko ir žalvario lydinio, vadinama baltuoju metalu. Pas mus geras gaminių kainos ir kokybės santykis, o dažnai taikoma akcija leidžia juos įsigyti dar pigiau!

  Įsigykite ilgus kaklo papuošalus pigiau elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt 

  Užtikriname, kad, pasirinkę www.fzone.lt papuošalus, tikrai nepasigailėsite! Čia galite rasti įvairių dizainų aksesuarų itin geromis kainomis, kurie tiks tiek kasdienai, tiek šventei. Galite rinktis iš Fashion Zone kolekcijos arba Moon&Crystal kolekcijos su ypatingo spindesio kristalais.