Apyrankių komplektai moterims

 • Šiais laikais vienas iš populiariausių pasirinkimų yra apyrankių komplektai. Ar mėgstate nešioti kelias apyrankes vienu metu? Tuomet siūlome įsigyti apyrankių komplektus iš elektroninės parduotuvės www.fzone.lt, kurioje rasite stilingas ir madingas apyrankes gera kaina! Susidarykite savo apyrankių komplektą jau dabar!  

  Apyrankė MAN BRACELET SET
  Kodas: 20294-02

  Dviejų apyrankių kompletas

  Kaina 1500 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 1000 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Apyrankė 3 SILVER LINES
  Kodas: 17694-02
  Kaina 1000 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
 •  

  Kodėl verta įsigyti apyrankių komplektą?

  Pirmiausiai būtų įdomu sužinoti šiek tiek istorijos apie apyrankių nešiojimą. Apyrankės, kaip aksesuarai moterims, buvo mėgstamos nuo seniausių laikų. Apie apyrankių pradžia yra kelios teorijos - viena jų teigia, kad seniausia rasta apyrankė priklausė šumerų civilizacijos moteriai prieš 2500 metų prieš Kristų, kita - kad šie rankų aksesuarai buvo populiarūs jau prieš 5000 metų prieš Kristų senovės Egipte, kuriame turėjo kelias reikšmes: viena buvo puošybos, kitos - religinės ir dvasinės. Senovėje populiariausios medžiagos apyrankėms gaminti buvo žolė, kriauklės, medis, kaulai ir metalai. Senovės Graikijoje ir senovės Romoje odines apyrankes nešiojo kariai, kad apsaugotų savo rankas ir riešus kovoje.

  Apyrankės turi keletą reikšmių - tai simbolis, rodantis santykius tarp žmonių, taip pat tikima, kad jos saugo nuo piktųjų dvasių. Todėl tikrai verta įsigyti apyrankes ir jų komplektus. O galbūt jūs patys apyrankei suteiksite individualią reikšmę? Apyrankių komplektus verta rinktis tiems, kurie:

  • Mėgsta nuolat pagyvinti savo įvaizdį vis skirtinga apyranke;
  • Nori įsigyti kelias suderintas apyrankes nešiojimui ant tos pačios rankos tuo pačiu metu;
  • Ieško draugystės apyrankių ar panašių rinkinių.

  Apyrankių komplektai internetu

  Mūsų eroje apyrankės gaminamos jau iš kitokių medžiagų ir nebeskirtos parodyti mūsų statuso visuomenėje bei turtų kaip buvo senovėje. Tačiau žmonių noras puoštis niekur nedingo ir apyrankės vis dar populiarios. Senovėje gyvenusius karališko sluoksnio atstovus, kurie mėgdavo nešioti daug apyrankių tuo pačiu metu, galima vadinti savotiškais apyrankių komplektų pradininkais. Norite ir jūs įsigyti apyrankių komplektus? Tai galite padaryti internetu apsilankę mūsų elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt!

  Visi mūsų parduodami gaminiai, įskaitant apyrankes, yra pagaminti naudojant aukštos kokybės medžiagas, kurios nealergizuoja. Apyrankių rinkiniai būna parduodami pigiau su akcija ar nuolaida išpardavimų metu.

  Apyrankių rinkiniai kiekvienai progai iš www.fzone.lt

  Artėja vestuvės, gimtadienis ar kita svarbi šventė? Nežinote, kokius aksesuarus pasirinkti? Užeikite į elektroninę parduotuvę www.fzone.lt ir išsirinkite įvairius aksesuarus gera kaina! Auskarai, kaklo papuošalai, apyrankės ir jų rinkiniai - visa tai rasite vienoje vietoje.

  Šiuo metu mūsų elektroninė parduotuvė gali pasiūlyti dvi kolekcijas - žavią ir jaunatvišką Fashion Zone bei unikalią ir itin moteriška Moon & Crystal. Pastarosios kolekcijos gaminiai yra minimalistiniai ir puošti išskirtinio spindesio kristalais, todėl ypač tiks atskleisti moteriškumą ar mergaitišką žavesį. Kalbant apie apyrankes, tiek Fashion Zone, tiek Moon & Crystal gali pasiūlyti įvairių spalvų ir dizainų rankų aksesuarų.