PLAUKŲ SEGTUKAI

 • Vieni iš populiariausių aksesuarų, segamų į plaukus, yra plaukų segtukai. Šie aksesuarai turi ne tik puošybos, bet ir praktinę vertę - jų pagalba lengvai suformuosite norimą šukuoseną. Šiais laikais siūlomi įvairaus tipo segtukai į plaukus, todėl galite rinktis iš skirtingų dizainų ir formų. Ar jus domina kokybiški ir išskirtiniai segtukai plaukams internetu? Kviečiame apžiūrėti elektroninės parduotuvės www.fzone.lt plaukų aksesuarų asortimentą!  

  Skaityti daugiau
  Plaukų segtukai DAZZLING IMAGE
  Kodas: 19796-02

  Ilgis 8,5 cm

  Kaina 1000
  Plaukų segė MAGIC ROSE
  Kodas: 19827-02

  Ilgis 8 cm

  Kaina 1100
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Plaukų segė NIGHT SWIMMER
  Kodas: 19803-03

  Ilgis 7 cm

  Kaina 1100
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Plaukų segė LADY EMERALD
  Kodas: 19827-03

  ilgis 8 cm

  Kaina 1100
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Plaukų segė LA VIE EN ROSE
  Kodas: 19827-01

  Ilgis 8 cm

  Kaina 1100
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Plaukų segė HONEY
  Kodas: 19803-02

  Ilgis 7 cm

  Kaina 1100
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Plaukų segė SUMMER BREEZE
  Kodas: 19820-01

  Ilgis 8,5 cm

  Kaina 1100
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Plaukų segtukas BLUE STORY
  Kodas: 19800-03

  ilgis 6,5 cm

  Kaina 1000
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Plaukų segtukas BUTTERFLIES
  Kodas: 19800-01

  Ilgis 6,5 cm

  Kaina 1000
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Plaukų segtukai TOP ONE
  Kodas: 14956-01
  Kaina 1000
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 900
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 900
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kaina 900
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Plaukų segtukai NEW LOOK
  Kodas: 14957-01

  Ilgis 9 cm

  Kaina 900
  Prekė išparduota. Susisiekite
 •  

  Plaukų aksesuarai internetu

  Pirkti internetu greita ir patogu, o daugumai žmonių tai tapo dažniausias apsipirkimo būdas. Ne išimtis yra ir įvairūs plaukų aksesuarai, tokie kaip puošnios sagės ir stilingi segtukai. Tačiau jie ne visada būna kokybiški - kai kurie gali greitai sulūžti ir nusidėvėti. Rinkdamiesi Fashion Zone plaukų segtukus, galite būti tikri dėl gaminio kokybės.

  Plaukų segtukas kaip aksesuaras buvo populiarus dar senosiose civilizacijose, tokiose kaip Senovės Roma, Senovės Graikija ir Senovės Kinija. Tačiau manoma, kas jie galėjo atsirasti dar 30 000 metų prieš Kristų. Tiesa, senoviniai plaukų segtukai labai skyrėsi nuo šiuolaikinių, jų išvaizda varijavo priklausomai nuo regiono ir aksesuaro paskirties. Pavyzdžiui, centrinėje Afrikoje šie aksesuarai buvo dažniausiai gaminami iš gyvūnų kaulų, ilčių ir medžio (tokie segtukai buvo populiarūs Senovės Egipte). Senovės Romoje segtukai į plaukus buvo ilgi ir tuščiaviduriai, nes turėjo dar vieną paskirtį - jie atliko ir kvepalų ar netgi nuodų talpyklos funkciją! Viktorijos epochoje buvo manoma, kad moteriai nedera turėti palaidų plaukų sruogų aplink veidą, todėl plaukų segtukai buvo laikomi gyvybiškai svarbiais aksesuarais moterims. Įdomu tai, kad septyniolikto amžiaus Prancūzijoje šiuos aksesuarus segėdavi ir vyrai, ir moterys. Tai buvo ilgi, tiesūs arba U formos segtukai, segami aplink perukus, kas šie tvirčiau laikytųsi. Maždaug dvidešimto amžiaus trečiajame dešimtmetyje atsirado ilgi, dvigubi, metaliniai segtukai, angliškai vadinami bobby pins, kurie greitai įsitvirtino visuomenėje - pavyzdžiui, jie itin tiko sutvirtinti šukuoseną po skrybelaitėmis. Netrukus išpopuliarėjo ir kita segtukų rūšis - barrettes, kurie buvo skirti ir puošybai. Pavyzdžiui, Meksikoje jie pasižymėjo ryškiomis spalvomis. Barrettes tipo segtukai iš minėtų laikų yra labai panašūs į šiuolaikinius - viršuje dekoruoti įvairiais elementais, tokie kaip drugeliai ir gėlės. Tačiau šiais laikais siūloma daugiau minimalistinio stiliaus segtukų.

  Stilingų plaukų segtukų pasirinkimas

  Fashion Zone parduotuvė jums gali pasiūlyti platų stilingų plaukų papuošalų pasirinkimą gera kaina. Pas mus parduodami plaukų aksesuarai - sagės ir segtukai, todėl www.fzone.lt galite įsigyti:

  • Įvairias plaukų sages, puoštas spindinčiais kristalais. Galime pasiūlyti įvairių medžiagų (baltas metalas, juodas metalas, paauksuotas metalas) sages, kurios nesukelia alergijos ir tinka įvairioms progoms. Mūsų sagės plaukams yra puoštos kristalais, pagamintais Čekijoje;
  • Stilingus bobby pins tipo plaukų segtukus. Šie plaukų aksesuarai taip pat yra puošti spindinčiais kristalais iš Čekijos, jie gali būti paauksuoti, pagaminti iš balto arba juodo metalo, nealergizuoja. Turime ir drugeliais puoštų segtukų, kurie puikiai tiks mergaitėms.

  Mūsų aksesuarai gali tapti puiki dovana kiekvienai moteriai ir mergaitei, kadangi mes pakuojame gaminius į originalias Fashion Zone dėžutes! Primename, kad galite juos gyvai apžiūrėti fizinėse Fashion Zone parduotuvėse, o jeigu neturite galimybės atvykti, galite pprekes užsisakyti iš www.fzone.lt internetu!

  Segtukų plaukams kaina

  Visų aksesuarų plaukams kaina pagrinde priklauso nuo jų tipo (sagė, ilgas ar trumpas segtukas), gamyboje naudojamų medžiagų ir ar taikoma akcija. Būtent medžiagos nulemia gaminio kokybę - ar aksesuaras ilgai tarnaus ir nerūdys. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rinktis iš kokybiškų segtukų gera kaina!