Sąsagos vyrams

 • Sąsagos vyrams – aksesuarai, kurių pagalba yra užsegami marškinių rankovių galai. Nors tai – sagų alternatyva, sąsagos yra kontrastingesnės bei greičiau pastebimos nei sagos, jos įvaizdžiui suteikia daugiau puošnumo ir elegancijos. Dažniausiai be šių aksesuarų neįsivaizduojama jokia vyrų proginė apranga, tačiau taip pat jie gali būti naudojami ir kasdien. Sąsagos yra įvairių formų, dydžių, stilių ir medžiagų, todėl tikrai kiekvienas ras savo skonį labiausiai atitinkantį jų variantą. Jei susidomėjote, Fzone.lt internetinė parduotuvė gali pasiūlyti platų jų asortimentą. Visos sąsagos, esančios kataloge, pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, o negana to, čia joms reguliariai taikoma ir akcija, leidžianti jas įsigyti dar pigiau.

  Sąsagos marškiniams: kam reikalingos?


  Vyriškos sąsagos buvo sukurtos marškinių rankogalių užsegimui, jų prilaikymui. Tokiu būdu susegti rankogaliai atrodo tvarkingai bei ilgiau išlieka švarūs. Visgi, be šios pagrindinės sąsagų funkcijos, taip pat jos yra laikomos ir įvaizdžio akcentu, aksesuaru, suteikiančiu daugiau elegancijos bei prabangos. Sąsagos marškiniams tinka tiek progoms, tiek kasdienai. Jei darbo aplinkoje dėvite kostiumą, nepamirškite jomis pasirūpinti. Klientai ar verslo partneriai pastebės jūsų profesionalumą ir dėmesį detalėms, o tai gali padidinti jų pasitikėjimą jumis.


  Sąsagų tipai


  Sąsagos marškiniams gali būti labai įvairios. Kad būtų lengviau orientuotis tokioje didelėje jų pasiūloje ir išsirinkti sau labiausiai patinkantį dizainą, reikėtų susipažinti su pagrindiniais sąsagų tipais. Įprastai yra išskiriami šie:
  Grandinėle sujungtos sąsagos. Tradicinio stiliaus sąsagos, kurios turi dvi vienodas dalis, susiejamas grandinėle.
  Kulkos formos sąsagos. Tokį pavadinimą gavo dėl to, nes apatinė jų dalis primena kulką. Tai – pačios populiariausios sąsagos, pasižyminčios ne tik patogiu naudojimu, bet ir gera kaina.
  Standžios jungties sąsagos. Sąsagos, kurių dizainas matomas iš abiejų pusių. Dažniausiai jos yra minimalistinio stiliaus, kuklios, puikiai tinkančios tiek kasdienai, tiek progoms.
  Rutulio formos sąsagos. Apatinė sąsagų dalis – rutuliuko formos. Nors toks jų dizainas laikomas klasikiniu modeliu, tačiau turėkite omenyje, jog jas kiek sunkiau užsidėti nei kitas.


  Vyriškų sąsagų marškiniams asortimentas "Fashion Zone" e - parduotuvėje


  Jei ieškote vyriškų sąsagų internetu, Fashion Zone internetinė parduotuvė yra ideali vieta jas įsigyti. Mūsų kataloge - labai platus šių aksesuarų asortimentas, tad tikrai kiekvienas pirkėjas atras savo stilių ir skonį geriausiai atitinkančias sąsagas. Minimalistinio stiliaus ar prabangaus dizaino sąsagos, puoštos kristalais, sidabrinės ar auksinės – rinktis jums. Kad ir kurį iš šių gaminių nuspręsite įsigyti, galite būti užtikrinti, jog jis tarnaus puikiai. Visus aksesuarus kruopščiai atrenkame ir gaminame rankomis, tad galime kontroliuoti, jog jų kokybė būtų aukščiausio lygio. Na, o jei norėtumėte Fashion Zone asortimentą apžiūrėti gyvai, Vilnius nėra vienintelis miestas, kur tai galite padaryti. Mūsų fizines parduotuves taip pat rasite Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.


  Rankogalių sąsagos kasdienai arba kaip dovanai

  Sąsagos - tobulas pirkinys, jei ieškote, kaip savo įvaizdžiui galėtumėte suteikti daugiau elegancijos ir profesionalumo. Fashion Zone internetinėje parduotuvėje rasite ne tik didelį jų asortimentą, bet ir gerą kainą. Norime, jog kiekvienas vyras turėtų galimybę pasipuošti šiais išskirtiniais aksesuarais.
  Be viso to, sąsagos gali būti ir nuostabi dovana mylimam žmogui. Nepriklausomai nuo to, kokias jas įsigysite – brangesnes ar pigesnes, minimalistines sidabrines ar prašmatnias auksines, kiekvieną pirkinį gražiai supakuosime ir paruošime dovanojimui.