Kaklo papuošalai moterims

 • Papuošalai ant kaklo - visada geras sprendimas ir moterims, ir mergaitėms. Jie būna visokių rūšių ir stilių. Pavyzdžiui, Jeigu norite tokio aksesuaro, kurį iškart pastebėtų visi aplinkiniai, masyvūs kaklo papuošalai - puikus pasirinkimas. Mėgstančioms minimalizmą siūlome įsigyti plonas grandinėles su pakabuku. Jeigu ieškote akį traukiančių ir unikalaus kaklo papuošalo, apsilankykite elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt - pas mus išsirinks kiekviena moteris ir mergina! 

  Ieškote originalios dovanos dailiosios lyties atstovei? Rinkitės išskirtinius papuošalus iš Fashion Zone gera kaina, kuriuos supakuosime į firmines dovanų dėžutes!    

  Skaityti daugiau
  Kaklo papuošalas SHOWY
  Kodas: 90685-08
  Kaina 1300 
  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas POWERFUL
  Kodas: 90685-15
  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas BE STYLISH
  Kodas: 91429-013

  Ilgis 40 + 5 cm

  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas SILVER LADY
  Kodas: 91320

  Ilgis 40 + 5 cm

  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas WHITE CRYSTAL
  Kodas: 91347

  Ilgis 40 + 5 cm

  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas CHOKER
  Kodas: 91356

  Ilgis 26+ 15 cm

  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas DIAMOND CROSS
  Kodas: 91213

  Ilgis 55+5 cm

  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas IDEAL SHINE
  Kodas: 91219

  Ilgis 39+5 cm

  Kaina 2500 
  Kaklo papuošalas BLOOM ORBIT
  Kodas: 91349

  Ilgis 40+5 cm

  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas BLACK BEAUTY
  Kodas: 91115-10

  Ilgis 34+5 cm

  Kaina 1500 
  Kaklo papuošalas SWEET ANGEL
  Kodas: 91129-05

  Ilgis 44 cm

  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas SWEET LIFSTYLE
  Kodas: 91115-16

  Ilgis 40+5 cm

  Kaina 1700 
  Kaklo papuošalas MILK SHAKE
  Kodas: 91115-19

  Ilgis 38+5 cm

  Kaina 1700 
  Kaklo papuošalas BROWN SUGAR
  Kodas: 91123-24

  Ilgis 40+5 cm

  Kaina 1500 
  Kaklo papuošalas WILDERNES
  Kodas: 91123-23

  Ilgis 38+5 cm

  Kaina 1500 
  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas IN LOVE
  Kodas: 20464

  Ilgis 46 cm

  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas CRYSTALLINE
  Kodas: 91194

  Ilgis 42+ 8 cm

  Kaina 1500 
  Kaklo papuošalas MAGNIFICENT
  Kodas: 91187

  Ilgis 150 cm

  Kaina 1700 
  Kaklo papuošalas WONDERFUL LIFE
  Kodas: 90742-13

  Ilgis 42+5 cm

  Kaina 1700 
  Kaklo papuošalas KRYŽELIS
  Kodas: 90934

  Ilgis 45+5 cm

  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas EARTH
  Kodas: 81732

   Ilgis 38+3 cm 

  Grandinėlės su pakabukais

  Kaina 1500 
 •  

  Išskirtiniai kaklo papuošalai moterims

  Dabartiniais laikais populiarūs įvairūs kaklo papuošalai - masyvūs ar minimalistiniai, auksiniai, sidabriniai, metaliniai ar odiniai, trumpi ar ilgi, pagaminti iš karoliukų ar iš akmenų. Tačiau skirtingų tipų aksesuarai nešiojami jau nuo seniausių laikų. Kalbant apie papuošalus, jų nešiojimo istorija yra ypač sena, todėl išties sunku rasti vieną ir patį teisingiausią atsakymą apie aksesuarų segėjimo pradžią - greičiausiai skirtingos civilizacijos gamino papuošalus panašiu metu, ką ir patvirtina archeologiniai radiniai. 

  Tikėtina, kad seniausias papuošalas galėjo būti būtent kaklo papuošalas, tai yra, karoliai iš kriauklelių rasti Vakarų Maroko dykumos urve, kuriems maždaug 142-150 tūkst. metų. Keletas ankstyvųjų kaklo papuošalų yra 25 tūkst. metų senumo vėrinys iš žuvų kaulų, kuris rastas dabartinio Monako teritorijoje esančiame urve, Alpėse rasti neolito laikų 4200-3400 metų prieš Kristų kaklo papuošalai, pagaminti iš organinių medžiagų (kaulų, dantų, plunksnų kriauklių). Keltų gentys Airijoje ir Škotijoje nešiojo keltiškus kaklo papuošalus (susuktų grandinėlių kaklo žiedus ir pusmėnulio formos koljė tipo vėrinius) iš metalų maždaug 1800-1500 metų prieš Kristų. Tuomet apskritai visi papuošalai turėjo ne tik puošybos, bet ir religines bei ritualines reikšmes, buvo skirti parodyti turtus ir statusą visuomenėje.

  Per visą istoriją kaklo papuošalai patyrė tai nuosmukių, tai pakilimų. Pavyzdžiui, gotikos periodu, tai yra nuo dvylikto iki penkiolikto amžiaus, papuošalai ant kaklo nebuvo itin populiarūs. Kai kurios penkiolikto, šešiolikto ir septyniolikto amžiaus bendruomenėse tai buvo prestižo, galios ir turto ženklas. Viduramžiais šie kaklo aksesuarai pakeitė sages. Kalbant apie moderniuosius laikus, galima išskirti dvidešimto amžiaus septintą dešimtmetį, kai hipiai nešiodavo karolius, ir disko amžiaus erą, kuri išpopuliarino auksines grandines vyrams. Gaminio medžiagos taip pat buvo labai įvairios - galima rasti nuo ankstyvųjų kaklo papuošalų, pagamintų iš odos ir kitų natūralių medžiagų, iki auksinių, sidabrinių, puoštų perlais ar deimantais vėlesnių laikų vėrinių. Įdomu tai, kad šie kaklo aksesuarai visada buvo populiaresnis Vakarų kultūrose, tačiau aptinkami ir Azijoje bei Afrikoje. Pavyzdžiui, Indijoje ankščiau moterys segėsi auksinius papuošalus tik per vestuves,

  Kiekvienas kaklo papuošalas yra segamas ant krūtinės, netoli širdies. Būtent dėl šios priežasties tai puikus meilės ar dalyko, kurį norime laikyti šalia širdies, simbolis. Dovanodami kaklo papuošalą, galite parodyti, kad žmogus jums brangus. Įvairūs natūralūs akmenys turi savas reikšmes, tad jei tikite jų galia, galite puoštis dirbiniais iš akmenų ar su inkorporuotu akmenuku. Kaip ir minėjome, šiais laikais yra daugybė medžiagų, iš kurių gaminami papuošalai - nuo aukso ir sidabro iki kokybiškų metalo lydinių ir akmenukų. Būtent gamybos medžiagų įvairovė skatina nagrinėti kitą aktualią temą - kaip prižiūrėti papuošalus.

  Kaip prižiūrėti kaklo papuošalus?

  Auksiniai papuošalai nesioksiduoja, todėl nepajuoduoja, bet turi kitų minusų, pavyzdžiui, iš jo gana sunku gaminti įvairius dirbinius, nes jis yra pakankamai minkštas metalas. Visi juvelyrikos dirbiniai yra linkę dėvėtis - nuo sidabrinių iki pagamintų iš metalo lydinių. Netgi paauksuoti papuošalai, nors atrodo kaip tikras auksas, juoduoja - taip yra todėl, kad oksiduojasi po aukso sluoksniu esantis metalas, o kaip greitai tai vyksta, priklauso nuo šio sluoksnio storio. Paauksuoti papuošalai šiuo metu itin populiarūs, nes yra ne tik pigesni nei tikras auksas, bet taip pat turi daugiau dizaino galimybių. Taigi, nešiojimo žymės jokiu būdu nereiškia, kad kaklo papuošalas ar kitas aksesuaras nekokybiškas! Štai keletas patarimų, kaip prižiūrėti aksesuarus:

  Laikykite papuošalus švarioje, sausoje vietoje. Nors tai paprastas patarimas, jis itin veiksmingas. Dulkės ar kitos apnašos yra itin kenksmingos papuošalams, saugojimui geriausia tinka dėžutė ar medžiaginis maišelis;

  Nepurškite kvepalų ant kaklo papuošalo ar nenaudokite kitos kosmetikos. Įvairiose losjonuose, kremuose, pudrose ir kvepaluose esančios medžiagos skatina papuošalus juoduoti, todėl visada nusiimkite aksesuarus prieš naudodami kosmetiką!;

  Nesimaudykite su papuošalais. Baseine esantis chloras arba vandens druskos kenkia papuošalams, todėl nepatartina maudytis su jais;

  Reguliariai valykite papuošalus. Tai bene efektyviausias būdas išlaikyti papuošalus kaip naujus. Vienas iš populiariausių valymo metodų - šiltas vanduo sumaišytas su švelniu muilu ar skalbikliu. Tačiau kai kurie valikliai gali pakenkti akmenims, todėl apskritai valymas labiausiai tinka sidabrui ir kitiems metalams;

  Grandinėlių taisymas pas juvelyrą. Jeigu pastebėjote, kad jūsų grandinėlė ima trūkinėti, nuneškite ją pas juvelyrą. Dažniausiai taisomos grandinėlės yra auksinės arba sidabrinės. Beje, visada tvarkingai jas padėkite, nes susidariusius mazgus ne taip lengva išnarplioti.

  Įdomu tai, kad nors papuošalai iš sidabro šiais laikais yra pigesni nei auksiniai, sidabras kaip metalas buvo itin vertinamas senovėje. Pavyzdžiui, Senovės Egipte sidabrą tekdavo importuoti, todėl jis buvo gana retas, skirtingai nei auksas. Alchemijoje sidabras yra vienas iš tauriųjų metalų!

  Kokius kaklo papuošalus galite rasti www.fzone.lt?

  Ar jus domina įvairūs kaklo papuošalai internetu? Apsilankykite mūsų elektroninėje parduotuvėje - čia siūlomi išskirtiniai kaklo papuošalai, tokie kaip:

  Kaklo papuošalai iš storų arba plonų grandinėlių. Jų ieškokite Fashion Zone kolekcijoje;

  Kaklo papuošalai iš karoliukų ar kristaliukų. Tokie papuošalai - tai puošnus pasirinkimas. Turime ir iš kelių grandinėlių sudarytų kaklo aksesuarų;

  Grandinėlės su pakabuku. Tai minimalistinis pasirinkimas, tinkantis kasdienai. Pakabukas gali būti kristaliukas, burbuliukas, širdutė, amuletas ar kita.

  Taip pat kviečiame apžiūrėti ir unikalią Moon & Crystal kolekciją, kurioje rasite minimalistinius papuošalus su išskirtinio spindesio kristalais. Ši kolekcija - moteriškumu pripildytas prisilietimas kiekvienai moteriai! Joje rasite įvairių formų pakabukus - širdeles, mėnuliukus, burbuliukus, lašelius, kryželius ir kita. Papuošalai yra minimalistiniai, o pats minimalizmas papuošaluose siejamas su feminizmu ir moterų laisvių judėjimu. Būtent tokio tipo papuošalai itin išpopuliarėjo dvidešimto amžiaus septintajame dešimtmetyje, kai pasaulyje kilo feminizmo banga. Tad puoštis minimalistiniais kaklo papuošalais - ir moteriška, ir stilinga, nes šiuo metu minimalizmas juvelyrikoje yra sugrįžęs į madą. 

  Kaklo papuošalai gera kaina

  Ko gero, visos moterys ir mergaitės mėgsta turėti ne vieną kaklo papuošalą skirtingoms progoms. Kaklo papuošalai ne tik puikiai puošia per šventes, bet ir prideda žavesio kasdieniame stiliuje. Jeigu ieškote kaklo papuošalo, www.fzone.lt rasite platų jų asortimentą. Mūsų papuošalai tiks tiek moterims, tiek mergaitėms.

  Mūsų tikslas - pasiūlyti jums kuo kokybiškesnius ir išskirtinius papuošalus gera kaina. Todėl pas mus galite rasti ir paauksuotų, ir iš balto metalo (cinko ir žalvario lydinio) pagamintų kaklo papuošalų, kurie nealergizuoja. Norite dar pigiau? Įsigykite kaklo papuošalus su akcija!

  Kaklo papuošalai - gėlės

  Grandinėlės su pakabukais

  Draugystės grandinėlės

  Dvigubos grandinėlės

  Grandinėlės su kryžėliais

  Grandinėlės su širdutėmis

  Kaklo papuošalai iki 10 eur

  Kaklo papuošalai iki 20 eur 

  Kaklo papuošalai iki 30 eur 

  Kaklo papuošalai iki 40 eur