Auskarai moterims

 • Išskirtinio dizaino auskarai

  Ar ieškote išskirtinių papuošalų dovanai, o gal norite pasipuošti artėjančiai šventei, pavyzdžiui, vestuvėms? Bet kokiu atveju siūlome auskarus - šiais laikais turbūt nelengva rasti moterį, kuri nesipuošia šiuo aksesuaru. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomi moteriški auskarai gali tapti puikia staigmena dailiosios lyties atstovėms gimtadienio, jubiliejaus, metinių, Šv. Kalėdų ar Valentino dienos proga. Tai - ne tik stilinga dovana jai, bet ir žavus prisiminimas, kurį moteris gali nešioti su savimi. Stilingi auskarai yra itin populiarus moters aksesuaras šventėse ir renginiuose - išskirtinio dizaino papuošalai ne tik traukia aplinkinių akis, bet ir suteikia jų savininkei pasitikėjimo savimi, kuria įvaizdžio užbaigtumą. Todėl galime patarti rinktis didesnius ir puošnesnius auskarus einant į šventes ir renginus - tokiu atveju tai bus bendro įvaizdžio akcentas. Žinoma, galite pasirinkti segėti minimalistinius auskarus, kurie taip pat gali puikiai derėti prie bendro įvaizdžio. 

  Skaityti daugiau
  Auskarai WHITE CRYSTAL
  Kodas: 91346
  Kaina 1100 
  Auskarai DESIRE
  Kodas: 91270

  Skersmuo 18mm

  Kaina 1000 
  Auskarai RUMPLED GOLD
  Kodas: 91377
  Kaina 1000 
  Auskarai INTERWINE
  Kodas: 91387

  Diametras 1,5 cm

  Kaina 1000 
  Auskarai CHUNKY HOOP
  Kodas: 91311

  Diamentras 2 cm

  Kaina 1000 
  Auskarai BLOOM ORBIT
  Kodas: 91348
  Kaina 1100 
  Auskarai STARLIGHT
  Kodas: 90759-49
  Kaina 1100 
  Auskarai ROSSY SKY
  Kodas: 90706-06
  Kaina 1300 
  Auskarai STARTLING
  Kodas: 90855
  Kaina 1500 
  Auskarai AMAIZING DAY
  Kodas: 90854
  Kaina 1500 
  Auskarai FASCINATING
  Kodas: 81441
  Kaina 1500 
  Auskarai SUMMER MAGIC
  Kodas: 20449-111
  Kaina 1100 
  Auskarai rinkutės FAVORITE
  Kodas: 91262

  Skersmuo 2,5 cm

  Kaina 1000 
  Auskarai MISS YOU
  Kodas: 81772
  Kaina 1500 
  Kaina 1900 
  Auskarai TINY LOVE
  Kodas: 80528
  Kaina 1300 
  Auskarai CALIFORNIA
  Kodas: 81733

  Skersmuo 6 mm

  Kaina 1500 
  Auskarai MONTE CARLO
  Kodas: 81764

  Diametras 1cm

  Auskarai burublai

  Kaina 2300 
  Auskarai BLINDING LIGHTS
  Kodas: 81675

  Skersmuo 1cm

  Kaina 2300 
  Auskarai SWEET JOY
  Kodas: 81673

  Skersmuo 1cm

  Kaina 2300 
  Kaina 2300 
  Auskarai FLUTTERING ANGEL
  Kodas: 81456/ 81777

  Skersmuo 11 mm

  Kaina 1700 
  Auskarai SPECIAL HEART
  Kodas: 81699
  Kaina 1500 
  Auskarai FRENCH BISOU
  Kodas: 81737

  Skersmuo 6 mm

  Kaina 1500 
 • Auskarai gali būti puikus būdas ne tik pasipuošti, bet ir išreikšti savo asmenybę per stilių. Ar žinojote, kad įvairių tipų auskarai buvo populiarūs net senovėje? Yra visokių teorijų apie auskarų segėjimo pradžią - viena jų teigia, kad seniausi rasti auskarai yra net 2500 metų prieš Kristų senumo! Paprastai tai būdavo auksiniai žiedai (hoops’ai), Egėjo jūros regione, Kretoje ir Kipre populiarūs buvo pynės, karoliuko formos ir kabantys auskarai. Auskarų istorija iš tiesų labai įdomi ir nevienareikšmiška - kai kurie šaltiniai teigia, kad auskarai atsirado Azijoje, o kiti - Egipte ir buvo skirti parodyti savo turtus bei statusą. Be to, daugelyje kultūrų auskarai simbolizuodavo brendimą, turėjo ritualinę reikšmę. Bet kokiu atveju, auskarai išliko itin populiarūs iki šių dienų.

  Viduramžių ir Renesanso laikotarpiu auskarai tai ateidavo į madą, tai iš jos išeidavo. Tam tikrais periodais juos segėdavo turtingieji karališkųjų rūmų dvarininkai, o kitais atvirkščiai - žemesnysis sluoksnis. Tiesa, Viduramžiais auskarų segėjimas, vėrimas buvo ne itin populiarus, nes pagal Bažnyčios dogmas žmogus neturėtų modifikuoti savo kūno, tai yra, vertus auskarų. Moderniaisiais laikais, tai yra septynioliktame, aštuonioliktame ir devynioliktame amžiuje, auskarai vėl tapo madingi, bet naujausiais laikais savo populiarumą pelnė tik dvidešimto amžiaus šeštajame ir septintajame dešimtmečiuose - pirmoje dvidešimto amžiaus pusėje tai buvo laikoma nerafinuota mada, o auskarai klipsai buvo kur kas populiaresni. Tačiau nuo šeštojo dešimtmečio, kai auskarai susigrąžino savo populiarumą, šie aksesuarai jau nebeišėjo iš mados - šiais laikais auskarų įvairovė itin plati, nebeliko griežtų mados rėmų, kokios formos ir dizaino auskarus segėti.

  Mūsų išskirtiniai auskarai - ne tik įvairioms progoms, bet ir kartoms. Jeigu kalbėsime apie amžių, tai vaikams skirti auskarai, skirtingai nei moterims skirti auskarai, beveik visada būna maži, vadinamos rinkutės arba dailios akutės. Gera žinia ta, mūsų elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt siūlomi ne tik dideli ir puošnūs auskarai moterima, bet ir kuklūs mergaitiški auskarai. 

  Kaip išsirinkti tinkamus auskarus?

  Tarp tokios auskarų gausos iš tiesų gali būti nelengva išsirinkti. Labai svarbus dalykas renkantis auskarus yra ne tik jų išvaizda (grožis ir dizainas), bet ir tinkamumas jums - reikia atsižvelgti į jų:

  Dydį. Jau minėjome, kad mergaitėms tinkamiausi auskarai yra nedideli, nes jų ausys yra mažesnės. Be to, nereikėtų rinktis pernelyg didelių auskarų kasdienai. Jeigu vis dėlto norite puošnaus, elegantiško ir kuklaus varianto darbo dienomis, puikus pasirinkimas yra žavūs auskarai su perlais;

  Medžiagas. Pastebėjote, kad nuo metalinių auskarų jūsų ausys puliuoja? Tuomet jums tinkamiausias variantas - auksiniai, sidabriniai arba pagaminti iš medicininio metalo auskarai. Šios medžiagos ne tik prabangiai atrodo, bet nealergizuoja. Net ir jei nesate alergiška metalams, patariame rinktis kokybiškus auskarus iš specializuotų papuošalų parduotuvių, nes nekokybiški metalai gali sukelti odos spalvos pokyčius, niežėjimą ar bėrimą.

  Užsegimus. Jeigu auskaro užsegimas itin smulkus, jį gali būti sunku įsisegti vaikams arba dar neįgudusiems žmonėms. Taip pat jeigu auskarai neturi užsegimo, o tik kablį (tokie dažnai randami nespecializuotuose parduotuvėse), atsiranda rizika, jog jie iškris iš ausies.

  Nors vis dar populiariausi yra auskarai į ausis, rinkoje siūlomi ir kitokie auskarai. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį, ar tai ausims, ar kitoms kūno vietoms skirti papuošalai. Auskarai į nosį, į bambą ar į kremzlę skiriasi nuo paprastų auskarų į ausis, todel įsitikinkite, kad įsigysite tinkamus aksesuarus. 

  Auskarai moterims internetu

  Šiais laikais dažnas žmogus apsipirkinėja elektroninėje erdvėje, o papuošalai nėra išimtis. Ieškote, kur galima įsigyti kokybiškus ir madingus auskarus pigiau internetu? Kviečiame apžiūrėti mūsų elektroninės parduotuvės www.fzone.lt asortimentą! Keletas mūsų siūlomų auskarų tipų:

  Minimalistiniai auskarai, segami tiesiai prie ausies (su vinuku). Šie auskarai, ko gero, yra vienas iš dažniausių pasirinkimų kasdienai. Juos mėgsta tiek suaugę, tiek vaikai, o jų formų ir dizainų įvairovė išties plati. Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente rasite tiek didesnius, tiek mažesnius įvairių formų ir spalvų prie ausies segamus auskarus - dailus burbuliukus, spindinčias akutes, žavias širdeles ir dar daugiau;

  Apvalūs žiedo formos auskarai (hoops’ai). Tokios formos auskarai neišeina iš mados - juos moterys mėgo visais laikais. Gana paprastas šių aksesuarų dizainas ir kukli elegancija nepalieka abejingų, todėl pas mus galite rasti įvairių dydžių, spalvų ir storių žiedo formos auskarus;

  Elegantiški kabantys auskarai. Šiais laikais kabančių auskarų įvairovė itin plati - skiriasi tokių auskarų ilgis, dydis, dizainas, gaminimo medžiagos. Itin ilgi kabantys auskarai paprastai segami einant į šventes, renginius, o mūsų asortimente jų išties gausu. Tačiau jeigu mėgstate kabančius auskarus segėti kasdieną, jums tikrai patiks mūsų kuklesni ir mažesni kabantys auskarai su perlais ar apvalia akute, akmenuku. 

  Norite įsigyti auskarus dar pigiau? Stebėkite išpardavimus ir taikomas akcijas. Dažniausiai akcija taikoma tiems gaminiams, kurių greitai nebebus mūsų asortimente, todėl radę patikusį gaminį, skubėkite jį įsigyti! Be to, rinkdamiesi fzone.lt gaminius, būkite tikri dėl kokybės - mūsų auskarai yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, o prie kiekvienos prekės pateikiame jos aprašymą ir naudojamas medžiagas. 

  Puošnūs ar kasdieniai, auksiniai ar sidabriniai auskarai - tai dažnos moters aksesuaras, kuris gali puikiai papildyti jos įvaizdį, suteikti elegancijos. Ne paslaptis, kad auskarus mėgsta ne tik moterys, bet ir mergaitės bei kai kurie vyrai. Apie auskarus ir jų madą galima kalbėti ilgai - lygiai taip pat kaip ir drabužiai, jie skyrėsi savo dizainu ir forma skirtinguose šimtmečiuose ir dešimtmečiuose. Šiais laikais madingi įvairaus dizaino auskarai - tiek minimalistiniai segami tiesiai prie ausies (vadinamosios akutės ar panašaus tipo aksesuarai), tiek puošnūs kabantys, tiek apvalūs. Todėl moterys gali nešioti įvairių dizainų ir spalvų auskarus priklausomai nuo bendro stiliaus, skonio, progos ir atrodyti stilingai bei madingai!

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt galite rasti įvairių auskarų mergaitėms ir moterims gera kaina. Visi mūsų papuošalai yra itin kokybiški, o iš plataus asortimento išsirinks kiekviena!  

  Juodi auskarai

  Auskarai su burbulais

  Auskarai su drugeliais

  Auskarai su gėlėmis

  Auskarai žvaigždutės

  Žali auskarai

  Raudoni auskarai

  Turkio auskarai

  Auskarai kryžiukai

  Auskarai su kristalais

  Auskarai iki 10 eur

  Auskarai iki 20 eur

  Auskarai iki 30 eur