Draugystės apyrankės: kaip pasirinkti tinkamiausią?

Vienos apyrankės gali būti nešiojamos kaip puošmena, o štai kitos, pavyzdžiui, draugystės apyrankės, – kaip draugiško tarpusavio ryšio simbolis. Ir jeigu galvojate, kad jos skirtos tik vaikams, labai klystate – tai yra populiarus ir stilingas aksesuaras įvairaus amžiaus žmonėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kas yra draugystės apyrankės, jų kilmę ir kaip jas išsirinkti.

Klasikinė elegancija: kaklo papuošalai, niekad neišeisiantys iš mados

Ne paslaptis, kad stilingi papuošalai moterims gali padėti sužibėti – jų dėka lengva išsiskirti iš minios, sukurti savo individualų stilių ir pritraukti aplinkinių dėmesį. Nors galime puoštis įvairiausiais aksesuarais, vis dėlto dauguma pasirenka papuošalus ant kaklo, pavyzdžiui, grandinėles su pakabukais. To priežastis yra labai paprasta – kaklas ir krūtinė yra tos vietos, į kurias aplinkiniai žmonės greitai atkreipia dėmesį. Todėl, jeigu segite kaklo papuošalą, tai itin lengva pastebėti. 

Papuošalai pagal Jūsų kūno spalvos toną

Įvairūs juvelyrikos ir bižuterijos dirbiniai, jeigu jie pasirinkti teisingai, gali išties pagyvinti aprangos stilių ir netgi išryškinti gražiausius žmogaus bruožus. Papuošalus nešioja visi – tiek įvairaus amžiaus mergaitės ir moterys, tiek vyrai. O kalbant apie papuošalų pasirinkimą, yra net keli būdai priderinti geriausius aksesuarus.

Papuošalų sluoksniavimo menas: kurkite stulbinančius papuošalų derinius

Ne paslaptis, kad įvairūs papuošalai – tai neatskiriama stiliaus detalė moterims, merginoms ir mergaitėms bei kai kuriems vyrams. Jų pagalba galime sukurti unikalų įvaizdį ir išreikšti savo asmenybę. Bet ar girdėjote apie papuošalų sluoksniavimą? Papuošalų sluoksniavimas – tai madingas aksesuarų, paprastai kaklo papuošalų, nešiojimo būdas, kuomet vienu metu derinami kelios grandinėlės ar vėriniai. Papuošalų sluoksniavimo tikslas – padėti jums sukurti išskirtinį įvaizdį, kuris dar labiau pabrėžia jūsų individualumą.
 

Kaip išsirinkti tinkamiausią žiedą? Dydžio nustatymo vadovas

Visi sutiksime, kad žiedas – tai ypatingas aksesuaras, kuris gali būti nešiojamas ir kaip papuošalas, ir kaip tam tikrą prasmę turintis simbolis. Mūsų visuomenėje įprasta dovanoti sužadėtuvių žiedus moteriai ar merginai, taip pat keistis jais vestuvių proga. Kodėl žiedai yra vestuvių simbolis? Apvalus žiedo dizainas siejamas su amžinybe ir nenutrūkstamu ryšiu. Nors senovės civilizacijose žiedai, kaip ir kiti papuošalai, buvo skirti parodyti turtus ir statusą visuomenėje, jie taip pat jau nuo seniausių laikų simbolizuoja meilę ir įsipareigojimą. Pavyzdžiui, Senovės Egipte buvo rasti pirmieji vestuviniai žiedai, supinti iš nendrių.


  

Papuošalų valymas. Kaip prižiūrėti mėgstamiausius aksesuarus?

Net įsigijus pačius kokybiškiausius papuošalus, norint, kad šie kuo ilgiau išlaikytų pradinę savo išvaizdą, labai svarbu pastaruosius prižiūrėti. Kai kurie žmonės apskritai pamiršta tai daryti, kiti – atlieka šį darbą per retai arba netinkamai. Visgi, gerai atliktas papuošalų valymas yra išties svarbus. Juk keičiantis madoms kai kurie aksesuarai gali apskritai pranykti iš prekybos, todėl bus sudėtinga rasti jiems pakaitalą. O ką jau kalbėti apie papuošalus, į kuriuos investuota nemažai santaupų – pastaruosius prižiūrėti yra tik dar svarbiau. Tad, kaip tai daryti tinkamai?
 

Auskarų tendencijos 2023 metams: ką verta segėti?

Kiekvienais metais vyraujančios madų tendencijos ima kiek svyruoti bei prisitaikyti prie atsinaujinusių žmonių poreikių. Ne išimtis ir auskarai – perkamiausi variantai po truputį taip pat ima keistis. Be abejo, dalis prekių visuomet išlieka neišnykstančia klasika, tačiau net ir tokių gaminių populiarumas gali sumažėti. Tad, kokie madingi auskarai 2023 metais yra verti Jūsų dėmesio? Ir kaip savo stilių bei pomėgius pritaikyti prie nuolat besikeičiančių tendencijų?