Papuošalai pagal Jūsų kūno spalvos toną

 • Papuošalai pagal Jūsų kūno spalvos toną

  Įvairūs juvelyrikos ir bižuterijos dirbiniai, jeigu jie pasirinkti teisingai, gali išties pagyvinti aprangos stilių ir netgi išryškinti gražiausius žmogaus bruožus. Papuošalus nešioja visi – tiek įvairaus amžiaus mergaitės ir moterys, tiek vyrai. O kalbant apie papuošalų pasirinkimą, yra net keli būdai priderinti geriausius aksesuarus.

  Pirmas būdas yra derinti juos prie aprangos. Jeigu dėvite kasdienę aprangą, pavyzdžiui, palaidinę ir kelnes arba sijoną, rinkitės minimalistinis papuošalus. Tokie aksesuarai kaip auskarai su vinuku arba plona grandinėlė su nedideliu pakabuku suteikia žaismingumo ir žavesio, bet nesukuria perkrauto ir pernelyg puošnaus stiliaus. Puikus pasirinkimas kasdienai yra balto metalo arba sidabriniai papuošalai. Jeigu dėvite puošnesnę aprangą, pavyzdžiui, suknelę, galite priderinti ir puošnesnius aksesuarus, pavyzdžiui, perlų vėrinį arba didesnius auskarus. Taip pat galite rinktis papuošalus, kurie atspindi motyvus, vyraujančius aprangoje: gamtos motyvus, gyvūnų motyvus. Papuošalų ir aprangos spalvų derinimas irgi yra būdas sukurti vientisumą.

  Antras būdas yra derinti papuošalus prie progos. Panašiai kaip derinimas prie aprangos, šis būdas yra paremtas beveik tokiais pačiais principais. Kasdienai tinka paprasti papuošalai, o šventėms – puošnūs, netgi įmantrūs juvelyriniai dirbiniai. Kuo šventiškesnė proga, tuo didesni ir ryškesni gali būti aksesuarai. Ypatingomis progomis tinka tiek auksiniai papuošalai, tiek puošti brangakmeniais aksesuarai.

  Trečias būdas, kuris papildo pirmus du derinimo būdus, yra rinktis papuošalus pagal savo kūno spalvos toną. Skirtingų žmonių kūno spalvos tonai yra skirtingi, o papuošalų pasirinkimas atsižvelgiant į jį gali iš tiesų išryškinti geriausius bruožus. Pavyzdžiui, jei jūsų oda yra šviesi ir turi baltą atspalvį, jūsų kūno tonas yra šaltas. Tai reiškia, kad jums tinka papuošalai iš sidabro, balto aukso ir balto metalo. Kalbant, apie akmenis ir brangakmenius, šalto atspalvio odos savininkėms puikiai tinka raudoni, violetiniai ir mėlyni akmenys. Jeigu jūsų odą turi rusvo arba rausvo atspalvio, turite šilto tono odą. Tinkamiausi papuošalai šio tipo tonams yra pagaminti iš aukso ir vario. Geltoni, oranžiniai ir žali akmenys taip pat tinka šiltam kūno tonui. Rožinis auksas, kuris yra gaminamas į geltoną auksą įmaišant vario, yra dar vienas iš variantų šio kūno tono savininkėms.

  Taigi, renkantis papuošalus, geriausia atsižvelgti į visus tris aspektus: aprangą, progą ir kūno toną. Taip sukursite stulbinančius derinius, kurie traukia aplinkinių akis!

  Kaip sužinoti savo kūno toną?

  Papuošalus derinti prie kūno tono yra svarbu, nes tinkamas metalas gali padėti atrodyti stulbinančiai. Pavyzdžiui, prie itin šviesios odos auksiniai papuošalai gali atrodyti iššaukiančiai ir ne itin derintis, todėl geresnis pasirinkimas – sidabriniai papuošalai. Svarstote, kaip sužinoti savo kūno toną? Pasinaudokite žemiau išvardintais būdais:

  • Pažiūrėkite į savo venas. Dienos šviesoje apžiūrėkite savo venas, geriausiai jos matysis ant vidinės riešo pusės. Jei matote mėlynas ir violetines venas, jūsų kūno tonas šaltas. Jei gelsvas ir žalias – šiltas. Jeigu matote visų atspalvių venas, jūsų kūno odos tonas yra neutralus;
  • Išmėginkite tiek auksinius, tiek sidabrinius papuošalus. Pabandykite užsisegti tiek auksinius, tiek sidabrinius papuošalus. Kurie papuošalai labiau tinka? Jei auksiniai – kūno tonas šiltas, jei sidabriniai – šaltas;
  • Stebėkite savo odą po saulės vonių. Vasara yra tinkamas metas saulės vonioms. Po jū, kai kurių žmonių oda įgauna gražų rusvą atspalvį, o kai kurių – nudega ir parausta. Greitas įdegis rodo, kad turite šiltą kūno odos toną, o paraudusi oda gali parodyti, kas jis yra šaltas.