Apyrankės moterims

 • Skirtingų dydžių, formų ir spalvų apyrankės - tai vienas iš dažniausiai nešiojamų aksesuarų pasaulyje. Moterys, mergaitės ir net vyrai jas nešioja dėl įvairių priežasčių - vieniems tai sėkmės ar pinigų pritraukimo simbolis, kitiems tai brangaus žmogaus dovana, dar kitiems - širdžiai mielas aksesuaras, dėvimas dėl grožio. Apyrankės yra bene populiariausias aksesuaras, kuriam gali būti priskiriamos tam tikros reikšmės, pavyzdžiui, mergaitės mėgsta nešioti draugystės apyrankes (beje, apyrankės yra laikomos ryšio su kitu žmogumi simboliu). O geriausia tai, kad kiekvienas gali sugalvoti savo apyrankei individualią reikšmę ir nešioti net kelis rankų aksesuarus vienu metu! 

  Skaityti daugiau
  Apyrankė SUNNY
  Kodas: 90686-12
  Kaina 1100 
  Apyrankė SUMMERTIME
  Kodas: 90686-16
  Kaina 1100 
  Apyrankė FABULOUS DAY
  Kodas: 90753-02
  Kaina 1500 
  Apyrankė DIVINE
  Kodas: 91336
  Kaina 1300 
  Apyrankė BE STYLISH
  Kodas: 91429-13

  Ilgis 17 cm

  Kaina 1300 
  Apyrankė SILVER LADY
  Kodas: 91321

  Ilgis 15+3 cm 

  Kaina 900 
  Apyrankė LUXE LOOK
  Kodas: 91334
  Kaina 1100 
  Apyrankė PRETTY
  Kodas: 91339
  Kaina 1300 
  Apyrankė CRYSTALLINE
  Kodas: 91186
  Kaina 1500 
  Apyrankė FLOWER PEARL
  Kodas: 91152-01
  Kaina 1500 
  Apyrankė LUXURY
  Kodas: 90835
  Kaina 1300 
  Sėkmės apyrakė MAKE A WISH
  Kodas: 90751-08

  Ilgis 16cm + 3 cm prailginimas

  Kaina 1300 
  Apyrankė CHARMY
  Kodas: 20467-04
  Kaina 1300 
  Apyrankė IDEAL SHINE
  Kodas: 91218

  Ilgis 16+3 cm

  Kaina 1500 
  Sėkmės apyrankė POWER OF LOVE
  Kodas: 90751-09

  Ilgis 16 cm + 3 cm prailginimas

  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Apyrankė EVERGREEN
  Kodas: 90701-27

  Ilgis 18+3 cm

  Kaina 1300 
  Apyrankė GREEN LIGHT
  Kodas: 90726-03

  Ilgis 17+ 5 cm

  Kaina 1300 
  Apyrankė SOUND OF LUCK
  Kodas: 91409-18
  Kaina 1500 
  Apyrankė PURPLE DAY
  Kodas: 90001
  Kaina 1500 
  Apyrankė SHINY SPIRAL
  Kodas: 91131-23
  Kaina 1300 
  Apyrankė TENNIS GOLD
  Kodas: 91398-04

  Ilgis 17 + 1 cm

  Kaina 1300 
  Apyrankė TENNIS
  Kodas: 91398-03

  Ilgis 17+ 1 cm

  Kaina 1300 
  Apyrankė MIDNIGHT MOMENT
  Kodas: 91137-03
  Kaina 1300 
  Apyrankė FROSTED GREEN
  Kodas: 91136-04
  Kaina 1100 
 •  

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt rasite ypač platų apyrankių ir kitų išskirtinių aksesuarų moterims ir mergaitėms asortimentą. Todėl kviečiame apsilankyti, nes pas mus kainos - visada ypač geros! 

  Populiariausias aksesuaras ant rankos - apyrankė

  Niekas nepaneigs, kad šiomis dienomis apyrankės - tai populiariausias aksesuaras ant rankos. Dabartiniais laikais jos būna gaminamos iš pačių įvairiausių medžiagų: karoliukų, kristalų, akmenukų, kurie turi tam tikras reikšmes. Taip pat dažnas variantas yra auksinės, sidabrinės ar metalinės moteriškos apyrankės. Jei žiūrėtumėme į apyrankių istoriją, pamatytume, kad ji ne tik itin sena ir įdomi, bet ir nevienareikšmiška. Iš esmės visais laikais šie rankų aksesuarai buvo skirti parodyti savo turtą ir statusą. Viena teorija teigia, kad pirmosios apyrankės, rastos archeologų, yra 2500 metų prieš Kristų senumo ir buvo nešiojamos pietinėje Mesopotamijos dalyje. Pasak šaltinio, nešiodamos apyrankes, kaklo papuošalus, auskarus ir kitus aksesuarus, šumerų civilizacijos moterys parodydavo savo vyro turtus. Kita teorija teigia, kad apyrankės išpopuliarėjo dar 5000 metais prieš Kristų Egipte, kur turėjo itin didelę reikšmę. Vienos jų buvo nešiojamos dėl grožio, kitos - dėl ritualinių ir religinių priežasčių, buvo net tikima, kad tam tikros apyrankės padėdavo mumijoms pomirtiniame gyvenime. Dažniausiai egiptiečiai gamindavo apyrankes iš vario ir aukso, kartais puošdavo jas akmenimis ir brangakmeniais. Taip pat yra teorijų, kad vienos iš seniausių apyrankių galėjo būti dėvimos Rusijoje, nes šiame krašte rastos apyrankės yra 40 tūkstančių metų senumo.

  Populiariausios medžiagos pirmosioms apyrankėms gaminti buvo kriauklės, žolės, medis, kaulai ir metalai. Tačiau ne visada rankų aksesuarai buvo naudojami grožiui ir apeigoms - pavyzdžiui, senovės graikų, senovės romėnų ir keltų kariai dėvėdavo apyrankes dėl rankų ir riešų apsaugos kare, kartais jos buvo nešiojamos kaip drąsos simbolis. Kuo toliau, tuo labiau šie rankų aksesuarai buvo nešiojami dėl grožio ir buvo populiarūs iki pat Viduramžių. Viduramžiais apyrankės, kaip ir auskarai, susidūrė su Bažnyčios keliamais iššūkiais, nes ji teigė, kad tai tuštybės išraiška (auskarai buvo vertinami kaip žmogaus kūno modifikacija, todėl taip pat buvo itin kritikuojami). Šie aksesuarai vėl tapo madingi Renesanso laikais.

  Moderniaisiais laikais, tai yra dvidešimtajame amžiuje, apyrankės tapo labiau prieinamos visuomenėje ir dar populiaresnės. Šio amžiaus trečiajame dešimtmetyje buvo itin madingi Viktorijos laikų įmantrūs dizainai, ketvirtajame dešimtmetyje pradėta orientuotis į mergaites ir paaugles, todėl apyrankėse atsirado daugiau plastikinių detalių. Šeštajame dešimtmetyje tapo itin populiaru nešioti apyrankes su amuletais, talismanais. Nuo aštuntojo dešimtmečio didėjo įvairių stilių ir dizainų apyrankių paklausa, o dvidešimt pirmojo amžiaus pradžioje jau galima buvo rasti pačių įvairiausių spalvų, stilių ir dizainų apyrankių. Šiais laikais ypač populiaru tapo minimalistinio stiliaus apyrankės, natūralių akmenų apyrankės ir brangiojo metalo apyrankės.

  Jau šiek tiek minėta apie apyrankių reikšmę. Kalbant bendrai, šie aksesuarai buvo dėvimi siekiant apsisaugoti nuo piktųjų dvasių ar atšiaurios saulės, kaip šeimyninės padėties simbolis ir norint, kad žiema greičiau pasitrauktų užleisdama vietą pavasariui. Dvasiškai apyrankė simbolizuoja santykius tarp žmonių. Skirtingos spalvos ir skirtingi metalai taip pat turi savo reikšmes. Pavyzdžiui, sidabras yra siejamas su emocijomis ir jautrumu, todėl skatina žinias, emocijų raišką, įneša į gyvenimą balanso ir ramybės. Auksas turėjo ypatingą reikšmę senovės Kinijoje, senovės Persijoje ir senovės Indijoje, tikima, kad jis apsaugo nuo pikto ir padeda atsikratyti negatyvo. Juodos apyrankės simbolizuoja gebėjimą neprarasti vilties ir pozityvo sunkiu metu.

  Apyrankės moterims internetu

  Apyrankės su karoliukais ar kitomis detalėmis yra mėgstamos tarp moterų, mergaičių ir net vyrų. Ar ieškote stilingos ir madingos moteriškos apyrankės internetu sau? Norite pasipuošti ypatingai progai, pavyzdžiui, vestuvėms ar jubiliejui? Bet kokiu atveju kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje www.fzone.lt! Visas įsigytas apyrankes supakuosime į dovanų dėžutes, todėl mūsų gaminiai gali tapti puikia dovana bet kuriai dailiosios lyties atstovei.

  Mūsų siūlomos apyrankės - ne tik gera kaina, bet ir itin kokybiškos. Jos pagamintos naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, kurios nealergizuoja. Papuošalų detalės taip pat yra kokybiškos, pavyzdžiui, Swarovski® kristalai. Norite apyrankę įsigyti dar pigiau? Tai galite padaryti, kuomet būna taikoma akcija ar nuolaida.

  Platus apyrankių asortimentas www.fzone.lt elektroninėje parduotuvėje

  Ar žinojote, kad Fashion Zone elektroninė parduotuvė gali pasiūlyti itin platų skirtingų apyrankių pasirinkimą? Pas mus išsirinks tiek moterys, tiek mergaitės, o šiuo metu jums galime pristatyti dvi kolekcijas - Fashion Zone ir Moon & Crystal. Fashion Zone kolekcija išsiskiria jaunatvišku žaismingumu, kuris nepaliks abejingų! Šios kolekcijos apyrankių kategorijoje galite rasti:

  Storų grandinėlių apyrankes. Tokias apyrankes ypač mėgsta jaunosios kartos atstovės. Šio tipo rankų aksesuarai yra itin universalūs, nes tinka ir merginoms, ir vaikinams. Su tokiomis apyrankė iš niekas neliks nepastebėtas! ;
  Plonų grandinėlių apyrankes. Šio tipo apyrankės – tai minimalistiniai rankų aksesuarai, kurie itin tinka nešioti kasdieną. Šios apyrankės moterims yra bene populiariausias variantas ir gali tapti puikus pasirinkimas norint subtilių draugystės apyrankių;
  Apyrankes su pakabukai ar amuletais. Tai toks apyrankių tipas, kurios turi ant grandinėles kabantį pakabuką ar kitą detalę. Taip pat tinka nešioti kasdieną;
  Daugiasluoksnes apyrankes. Tai apyrankės, sudarytos iš kelių grandinėlių. Sakoma, kad tokios apyrankės simbolizuoja gyvenimą ir žmogaus amžiaus periodus;
  Apyrankes su daug karoliukų. Tokie rankos aksesuarai yra labai puošnūs, savo išvaizdą primena uogų kekes. Puikiai tiks einant į šventę.

  Kita kolekcija - ypatingoji Moon & Crystal. Tai unikalių papuošalų, kurie padeda atskleisti moteriškumą, linija. Pats pavadinimas rodo, kad šioje kolekcijoje gausu aksesuarų su kristalais. Tai paslapties ir magijos dermė, kuri suteiks jums išskirtinio spindesio. Šios kolekcijos papuošalai gali tapti puikia dovana bet kuriai moteriai, joje rasite šių rūšių apyrankes:

  Plonos grandinėlės apyrankes su apvaliu aksesuaru. Tokio tipo apyrankės kartu ir kukliai subtilios, ir išskirtinės. Kadangi, kaip ir minėta, kolekcija Moon & Crystal išsiskiria magiškai spindinčiais kristalais, šis apvalus aksesuaras apyrankėje yra skirtingų spalvų kristaliukas, kuris gali būti kabantis arba nekabantis;
  Plonos grandinėlės apyrankes su rato formos aksesuaru. Šio tipo apyrankės - tai paslaptingumas ir paprastumas viename. Rato formos aksesuarai yra tuščiaviduriai ir puošti kristalais;
  Plonos grandinėlės apyrankes su kitokios formos aksesuaru. Tai apyrankės, kurios dekoruotos širdelėmis, gėlytėmis, drugeliais arba kitomis formomis.