Kaklo papuošalai su perlais

 • Perlas - vienas iš moteriškiausių ir elegantiškiausių brangakmenių, todėl papuošalai su perlais niekada neišeis iš mados. Šiais laikais šiam brangakmeniui yra kokybiškų alternatyvų, kurios kainuoja žymiai pigiau nei natūralūs perlai. Ar jus domina elegantiški kaklo papuošalai su perlais? Rinkitės iš elektroninės parduotuvės www.fzone.lt asortimento internetu!

  Kaklo papuošalas BEAUTIFUL BLACK
  Kodas: 20433

  d6 , ilgis 100 cm

  Kaina 1000 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas CLASSIC
  Kodas: 90731-04

  d6 , ilgis 140 cm

  Kaina 1300 
  Kaklo papuošalas GLORIOUS
  Kodas: 91037-02

  Ilgis 45 cm

  Kaina 1700 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas LUXURY WHITE
  Kodas: 20427

  Ilgis 55cm, 60cm 65 cm

  Kaina 1500 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas BRIGHT SUN
  Kodas: 17677-05

  Ilgis 38 cm 

  Ilgis 47 cm +  5 cm 

  Grandinėlės su pakabukais

  Kaina 1500 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
 • Kuo ypatingi kaklo papuošalai su perlais?

  Perlai yra unikalūs tarp brangakmenių, nes jie yra išgaunami ne iš žemės gelmių, o iš jūros, kur brangakmenius išaugina gyvi organizmai austrės. Perlų nereikia šlifuoti ar poliruoti kaip kitų brangakmenių, jie savaime turi ypatingą spindesį ir formą. 

  Vieni iš pirmųjų perlo papuošalų su perlais buvo nešiojami prieš Kristų – tokių papuošalų fragmentai rasti Persijos princesės sarkofage, kuris datuojamas 420 metų prieš mūsų erą. Perlai papuošaluose naudoti ir Senovės Graikijoje, o iki dvidešimto amžiaus šie akmenys buvo vienas iš labiausiai vertinamų brangakmenių, jei ne pats vertingiausias, daugelyje kultūrų. Bizantijos imperijos taisyklės diktavo, kad tik imperatorius galėjo nešioti perlus, taip pat ir kitose kultūrose buvo nustatyta, kas gali ir negali nešioti perlų papuošalus. Šešioliktasis amžius Anglijoje buvo žinomas kaip perlų amžius, atspindintis to meto perlų prestižą.

  Daugelyje senovės visuomenių perlai simbolizavo mėnulį ir buvo prisotinti magiškomis savybėmis. Senovės Kinijos civilizacijos tikėjo, kad perlų nešiojimas apsaugo žmogų nuo ugnies ir drakonų, o kitos kultūros juos siejo su skaistybe ir kuklumu. Viktorijos laikų Anglijoje maži sėklos dydžio perlai dažnai buvo naudojami gedulo papuošaluose ir simbolizavo ašaras.

  Perlų aksesuarai, pavyzdžiui, perlų verinys, buvo itin vertinami ir brangūs, tačiau šiais laikais juos gali įsigyti ir plačioji visuomenė. Perlai tapo labiau prieinami XX amžiaus dešimtmečio pradžioje, kai Azijos žmonės atrado, kaip kurti išaugintus perlus. Atsargiai įdėjus mažą branduolį į gyvą austrę, aplink branduolį susidaro perlas, leidžiantis kurti perlus austrių fermose.Tokie perlai vadinami kultivuotais arba gėlavandeniais perlais, juos išauginti yra žymiai greičiau.

  Kaip išsirinkti kokybiškus kaklo papuošalus su perlais?

  Pirmiausiai, renkantis bet kokius papuošalus su perlais, reikia žinoti skirtingas perlų rūšis. Dvi pagrindinės tikrų perlų rūšys yra natūralūs ir kultivuoti:

  • Natūralūs perlai yra tie, kurie natūraliai susiformuoja gyvų moliuskų, tokių kaip midijos ir austrės, minkštuosiuose audiniuose. Kai mikroskopinis dirgiklis patenka į moliuską, gyvūnas kovoja su juo sudarydamas perlamutro sluoksnius iš kalcio karbonato (aragonito) ir konchiolino – sudėtingo baltymo, sudarančio moliuskų kiautus;
  • Kultivuoti perlai yra tikri perlai, bet jie susidaro su žmogaus pagalba. Žmogus įsodina į moliuską mikroskopinį dirgiklį, kuris aptraukiamas perlamutro sluoksniu. Tokiems perlams išauginti dažnai naudojami įvairūs moliuskai, gyvenantys gėluose vandenyse, todėl šie perlai dar vadinami gėlavandeniais arba upiniais.

  Tiek natūralūs, tiek kultivuoti perlai gali būti jūriniai arba gėlavandeniai, todėl neteisinga manyti, kad jūriniai perlai yra natūralūs, o gėlavandeniai – kultivuoti. Abiejų šių rūšių perlai yra identiški savo sudėtimi ir išvaizda. Tiesa, galima išskirti dar vieną dirbtinė perlų rūšį:

  • Dirbtiniai perlai yra netikri perlai, gaminami iš įvairaus metalo ar kitų medžiagų. Jie yra labai paplitę pasaulyje, nes juos pagaminti labai lengva, pigu ir greita.

  Kai jau nusprendėte, kokius perlus rinksitės, būtinai atkreipkite dėmesį į bendrą gaminio kokybė: naudojamus metalus ir užsegimus. Kokybiški papuošalai su perlais yra pagaminti iš nealergizuojančių metalų ir turi kokybiškus užsegimus.

  Kaklo papuošalai su perlais internetu

  Ar ieškote kokybiškų kaklo papuošalų su perlais internetu pigiau? Apžiūrėkite elektroninės parduotuvės www.fzone.lt asortimentą, kur rasite tik kokybiškus gaminius! Beje, pas mus dažnai taikoma akcija, todėl nepraleiskite progos įsigyti dar geresne kaina.

  Mūsų gaminiai, kuriuos visada supakuojame į dovanų dėžutes, gali tapti puiki dovana mamai, sesei ar draugei, ypač perlų papuošalai. Nuo senų laikų perlai buvo laikomi prestižinėmis dovanomis, pavyzdžiui, jie buvo dovanojami Senovės Kinijos karališkiesiems asmenims. Senovės Romoje tai laikyta pagrindiniu statuso simboliu.

  Kaklo papuošalų su perlais kaina

  Papuošalų su perlais kaina pagrinde priklauso nuo perlų rūšies ir jų kiekio. Labiausiai pasaulyje paplitę papuošalai su kultivuotais ir dirbtiniais perlais, nes natūralūs perlai yra labai brangūs. Taip pat kaina priklauso nuo pačios gaminio kokybės ir naudojamų metalų.