Auskarų tendencijos 2023 metams: ką verta segėti?

 • Auskarų tendencijos 2023 metams: ką verta segėti?

  Kiekvienais metais vyraujančios madų tendencijos ima kiek svyruoti bei prisitaikyti prie atsinaujinusių žmonių poreikių. Ne išimtis ir auskarai – perkamiausi variantai po truputį taip pat ima keistis. Be abejo, dalis prekių visuomet išlieka neišnykstančia klasika, tačiau net ir tokių gaminių populiarumas gali sumažėti. Tad, kokie madingi auskarai 2023 metais yra verti Jūsų dėmesio? Ir kaip savo stilių bei pomėgius pritaikyti prie nuolat besikeičiančių tendencijų?

  Minimalistiniai auskarai

  Jeigu imtumėte domėtis, kokie auskarai madingi 2023 metais, pastebėtumėte, jog praktiškai visur vyrauja minimalistiniai gaminiai. Tačiau, ši tendencija atsirado ne tik papuošalų pasaulyje. Dabartiniais laikais minimalizmo žmonės nori praktiškai visur. Tai galima pastebėti naujoviškai įrengiamuose būstuose, kuriamuose drabužiuose ar net rengiamose šventėse. Nenuostabu – jau kurį laiką madingais buvo ganėtinai išskirtiniai, masyvūs bei itin akį traukiantys dizainai. Taigi, natūralu, jog pamažu žmonės perėjo prie atvirkštinio, kiek santūresnio varianto, kad galėtų pailsėti nuo ryškių spalvų bei drąsių sprendimų. Tad, grįžtant prie auskarų – norint „įšokti“ į 2023 metų madų traukinį, pravartu išsirinkti minimalistinius gaminius. Tai gali būti tiek paprastesni, tiek paauksuoti, taip pat sidabriniai papuošalai, tačiau ne per daug krentantys į akis. Tikriausiai skamba keistai – juk dažnai puošiamės būtent tam, kad žmonės tai pastebėtų, tad kodėl reikia pasirinkti tokius gaminius, kurie būtų kuklesni? Kita vertus, mažiau krentantys į akis tikrai nereiškia, jog šie bus nematomi. Tokie auskarai puikiai Jus papuoš, tačiau nevargins drąsiomis spalvomis, įkyriu blizgesiu ar itin masyviu dydžiu.

   

  Paauksuoti auskarai

  Auksas papuošalų pasaulyje yra ilgokai užsibuvusi ir praktiškai niekuomet neišnykstanti klasika. Juk su pastaruoju iki šiol gaminami vestuviniai žiedai, dovanojamos gražiausios apyrankės. Tad, iškilus klausimui, kokie madingi auskarai idealiai tiks 2023 metų madoms, atsakymas aiškus – paauksuoti. Be abejo, tai nereiškia, kad į šalį reikėtų nustumti sidabrinius ar panašius papuošalus. Kita vertus, šiais metais tendencijose jie vyraus gerokai mažiau. Paauksuotus auskarus taip pat puikiai galima suderinti ir su anksčiau paminėtu aspektu – minimalizmu. Tad, tokiu būdu galite šimtu procentų prisitaikyti prie dabartinių mados tendencijų.

  Auskarai su perlais

  Stilingi papuošalai moterims yra svarbūs praktiškai kiekvienai dailiosios lyties atstovei. Tad, nenuostabu, jog net turėdamos mėgstamus gaminius namuose, nuolat ieškome naujienų bei stengiamės prisitaikyti prie besikeičiančio madų pasaulio. Nors kurį laiką šie buvo mažiau populiarūs, turime pasveikinti auskarų su perlais mėgėjas. Pastarieji raketos greičiu grįžta į madą bei tampa vienais iš dažniausiai pasirenkamų gaminių. Nenuostabu – tokie auskarai neretai geba derėti su minimalistiniu požiūriu. Be to, juos galima dėvėti tiek kasdienybėje, tiek keliaujant į vakarėlį ar tam tikrą išvyką. Auskarai su perlais privers kiekvieną moterį pasijausti dama. Taipogi, tai gana universaliai pagal amžių tinkantis variantas. Tokius gaminius dievina tiek vyresnės moterys, tiek jaunuolės bei paauglės.

   

  Auskarai į ausies kremzlę

  Auskarai į ausies kremzlę išpopuliarėjo jau kiek anksčiau, tačiau ši mada persikelia ir į 2023 metus. Be abejo, įprastai tokį variantą pasirenka paauglės, kita vertus, kartais šiuo susižavi taip pat ir vyresnės moterys. Auskarai į kremzlę gali derėti ir su anksčiau išvardintomis tendencijomis. Žinoma, viskas priklauso nuo individualių Jūsų pasirinkimų. Tačiau, pastarieji išties gali eiti išvien su minimalistiniu aspektu, be to, nesunku rasti ir paauksuotų gaminių. Tad, jeigu dar svarstote, ar verta prasiverti papildomą skylutę ausyje – kol kas ši tendencija tikrai pasiliks populiariausių gretose.