Klasikinė elegancija: kaklo papuošalai, niekad neišeisiantys iš mados

 • Klasikinė elegancija: kaklo papuošalai, niekad neišeisiantys iš mados

  Ne paslaptis, kad stilingi papuošalai moterims gali padėti sužibėti – jų dėka lengva išsiskirti iš minios, sukurti savo individualų stilių ir pritraukti aplinkinių dėmesį. Nors galime puoštis įvairiausiais aksesuarais, vis dėlto dauguma pasirenka papuošalus ant kaklo, pavyzdžiui, grandinėles su pakabukais. To priežastis yra labai paprasta – kaklas ir krūtinė yra tos vietos, į kurias aplinkiniai žmonės greitai atkreipia dėmesį. Todėl, jeigu segite kaklo papuošalą, tai itin lengva pastebėti. 

  Be to, kaklo papuošalo dėka labai lengva pakeisti savo įvaizdį. Kartais būtent jo trūksta iki pilno įvaizdžio užbaigtumo. Einate į šventę arba oficialų vakarėlį? Užsisekite masyvų kaklo papuošalą prie marškinių ir kasdienė apranga iškart tampa puošnia ir subtilia. Dėvite palaidinę su atvira iškirpte? Subtili grandinėlė su pakabuku suteiks elegancijos, subtilumo ir romantikos. Madingi kaklo papuošalai tinka bet kokia proga.

  Kai kurios mados yra laikinos, o štai kai kurios, atrodo, įsitvirtina visiems laikams. Pastarasis teiginys apie ilgaamžiškumą ypač tinka kai kuriems klasikiniams kaklo papuošalams. Svarstote, kurie papuošalai ant kaklo niekad neišeis iš mados? Žemiau pateikiame klasikinius ir visada madingus kaklo papuošalus, kuriuos galite įsigyti ir mūsų parduotuvėje:

  • Minimalistiniai kaklo papuošalai. Apskritai, minimalistiniai papuošalai yra visada madingi tarp įvairaus amžiaus žmonių. Su šiais papuošalais niekada neatrodysite perkrautai ir nemadingai. Jie yra smulkūs ir subtilūs, todėl tinka įvairioms progoms. Tokie papuošalai puikiai atrodo ant nuogo kūno, pavyzdžiui, iškirptės. Dažnai minimalistiniai kaklo papuošalai turi pakabuką, kuris suteikia romantikos ir žavesio. Beje, ar žinojote, kad minimalistiniai aksesuarai yra itin moteriški? Juos išpopuliarino feminisčių lyderės feminizmo bangų laikotarpiu kaip atsvarą prabangiems ir sunkiems moteriškiems papuošalams;
  • Kaklo papuošalai su pakabuku. Visada populiarūs išliks ir kaklo papuošalai su pakabuku, nesvarbu, ar su grandinėle ar virvele. Šie papuošalai, priklausomai nuo pakabuko, gali būti smulkūs ir minimalistiniai, arba, atvirkščiai, – masyvūs, stambūs ir atkreipiantys dėmesį. Vienas iš veiksnių, kodėl jie išliko tokie populiarūs, yra tai, kad pakabukas keičiasi priklausomai nuo laikotarpių, pavyzdžiui, viduramžiais buvo labai madinga nešioti amuletus. Be to, pakabuką galima keisti priklausomai nuo progos: žavi širdelė tinka pasimatymui, o kuklus akmenukas – kasdienai;
  • Kaklo papuošalai su brangakmeniais. Jeigu ieškote kažko prabangaus, puikiai tiks kaklo papuošalai su brangakmeniais. Brangakmeniai gali būti pakabuko pavidalo arba inkrustuoti į patį papuošalą. Juos galima rinktis pagal zodiako ženklą, gimimo metus ir panašiai;
  • Kaklo papuošalai su akmenimis. Šie madingi kaklo papuošalai yra puiki alternatyva kaklo papuošalams su brangakmeniais. Net ir ne tokie brangūs akmenys gali nuostabiai papuošti jūsų įvaizdį. Pavyzdžiui, kubinis cirkonis yra nebrangus laboratorijoje pagamintas akmuo, kuris primena deimantą. Be to, kai kurie žmonės mėgsta nešioti natūralius akmenis, nes tiki jų gydomosiomis arba kitokiomis savybėmis.

  Kalbant apie medžiagas, iš kurių gaminami papuošalai ant kaklo niekada neišeina iš mados, galima įvardinti auksą ir sidabrą. Klasikinės sidabro ir aukso grandinėlės yra niekada nepabostantis pasirinkimas, be to, pastarasis gali turėti rožinį arba baltą atspalvį (jeigu pridedama priemaišų, tokiu kaip varis ar sidabras). Baltas metalas yra taip pat puikus pasirinkimas, nes primena sidabrą. Iš akmenų ir mineralų galima paminėti perlus, deimantus, kristalus, rožinį kvarcą ir rubinus. Ieškote pigesnių alternatyvų? Rinkitės jau minėtą kubinį cirkonį, įvairius nenatūralius kristalus ir gėlavandenius arba dirbtinius perlus (gėlavandeniai perlai taip pat yra auginami kriauklėse, tik jiems susiformuoti reikia mažiau laiko).