Apyrankės mergaitėms

 • Apyrankės mergaitėms – papuošalas, kuris padės išreikšti save ir įvaizdžiui suteiks daugiau žaismingumo, originalumo. Fashion Zone internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš įvairių formų apyrankių, pagamintų iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Kiekvienas iš šių aksesuarų – unikalaus dizaino bei rankų darbo, todėl puikiai tinka dovanoti. Įsitikinkite tuo patys ir pasižvalgykite mūsų kataloge – didelis apyrankių mergaitėms asortimentas ir geras kainos bei kokybės santykis garantuotas!

  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Raudono siūlo apyrankė MAGIC KEY
  Kodas: 90751-02

  Ilgis 16cm + 3 cm prailginimas

  Kaina 1300 
  Apyrankė ALICE
  Kodas: 90751-18
  Kaina 1000 
  Sėkmės apyrankė BUNNY
  Kodas: 90751-10

  Ilgis 16 cm+ 3 cm prailginimas

  Kaina 1300 
  Sėkmės apyrankė CUTE RABBIT
  Kodas: 90751-07

  Ilgis 14 cm + 3 cm prailginimas

  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Sėkmės apyrankė TEDDY BEAR
  Kodas: 90751-06

  Ilgis  16 cm + 3 cm prailginimas

  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
 • Mergaitiškų apyrankių tendencijos

  Jei norite artimai mergaitei padovanoti stilingą apyrankę, kuri būtų dažnai jos nešiojama ir mylima, labai svarbu žinoti, kokios yra šių papuošalų tendencijos. Šiuo metu populiariausios apyrankės vaikams yra tos, kuriose dominuoja kelios spalvos, yra suvertos iš karoliukų ar perlų. Tokio dizaino apyrankės mergaitėms atrodo itin žaismingai ir nenuobodžiai, todėl pagyvina kiekvieną įvaizdį bei suteikia progą išsiskirti iš minios. 

  Kokią apyrankę rinktis?

  Apyrankių mergaitėms asortimentas – labai didelis, todėl natūralu, jog gali būti kiek sunku išsirinkti, kuri iš jų labiausiai tiktų jūsų atžalai. Visgi, renkantis, rekomenduojama atkreipti dėmesį į keletą esminių aspektų:

  Dydis. Jei nežinote tikslios vaiko riešo apimties, rinkitės apyrankę, kuri būtų suverta ant elastinės gumelės ar kurios dydis būtų reguliuojamas užsegimo pagalba. Tokiu būdu apyrankė lengvai prisitaikys prie mergaitės rankos. 

  Dizainas. Rinkdamiesi apyrankę, įsitikinkite, jog ji netrukdys vaikui užsiimti kasdiene veikla, bus patogi. Minimalistinė apyrankė, dekoruota su karoliukais ar spalvotais pakabukais, visuomet bus saugus pasirinkimas. 

  Medžiagos. Atkreipkite dėmesį ir į tai, iš ko yra pagaminta apyrankė. Visi Fashion Zone papuošalai yra pagaminti iš saugių ir kokybiškų medžiagų. 

  Stilingas papuošalas, puikiai tinkantis dovanoti

  Apyrankės mergaitėms – puiki dovanos idėja. Turėkite omenyje, jog jos gali būti ne tik dovanojamos dėl grožio, bet ir simbolizuoti tam tikrą reikšmę, pavyzdžiui, draugystę ar ryšį tarp mamos ir dukros, vaiko pasiekimus ar įgyvendintus tikslus. Kad ir kas tai bebūtų, tokia apyrankė tampa labai svarbi bei neatsiejama įvaizdžio detalė. 

  Visi papuošalai, įsigyti iš Fashion Zone, yra supakuojami į puošnią pakuotę, todėl idealiai tinka dovanai. Taip jums nebereikia niekuo papildomai rūpintis ir galite iškart nudžiuginti savo artimą mergaitę šiuo ypatingu aksesuaru. 

  Apyrankės mergaitėms internetu

  Pirkti internetu, iš Fzone.lt – paprasta, greita ir itin apsimoka. Siekiame, jog kiekvienas klientas turėtų progą palepinti save ar nudžiuginti savo artimą žmogų kokybiškais bei unikaliais papuošalais, todėl juos parduodame itin prieinama kaina. Negana to, neretai čia taikoma ir papildoma akcija ar nuolaida, kurios pagalba patinkantį aksesuarą galima įsigyti dar pigiau nei įprastai.