Apyrankės su karoliukais moterims

 • Karoliukų apyrankės yra vienas iš populiariausių apyrankių tipų pasaulyje. Jos unikalios tuo, kad priklausomai nuo karoliukų spalvos, dydžio ir formos, gali būti ir puošnios, ir kasdieninio nešiojimo. Populiariausios medžiagos apyrankių karoliukams gaminti yra plastikas arba akmuo. Akmenukai paprastai būna nušlifuojami ir iš jų formuojami karoliukai. Ar ieškote išskirtinės ir žavios apyrankės su karoliukais gera kaina? Apsilankykite elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt!  

  Apyrankė RAFAELLO
  Kodas: 91149-05
  Kaina 1500 
  Apyrankė INCREDIBLE BEAUTY
  Kodas: 91148-01
  Kaina 1700 
  Apyrankė GLORIOUS
  Kodas: 91035-02

  Ilgis 19 cm

  Kaina 1500 
  Kaina 900 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Apyrankė LUXURY WHITE
  Kodas: 20428
  Kaina 1100 
  Apyrankė CLASSIC
  Kodas: 20424
  Kaina 1000 
  Apyrankė WATER BEADS
  Kodas: 17721-05

  Ilgis 18 + 5 cm

  Kaina 650 
  1300  Sutaupykite 650 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Apyrankė MY SPIRIT
  Kodas: 18944-01
  Kaina 500 
  1000  Sutaupykite 500 
  Apyrankė CRYSTAL BEADS
  Kodas: 17721-01

  Ilgis 18 + 5 cm

  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Apyrankė HEMATITE LOOK
  Kodas: 17721-02

  Ilgis 18 + 5 cm

  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Apyrankė JET BEADS
  Kodas: 17721-04

  Ilgis 18 + 5 cm

  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Apyrankė OPAL GREEN
  Kodas: 17721-06

  Ilgis 18 + 5 cm

  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Apyrankė SPARKLING RED
  Kodas: 17721-08

  Ilgis 18 + 5 cm

  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
 •  

  Kaip išsirinkti apyrankę su karoliukais?

  Jau nuo seniausių laikų žmonės puošdavosi apyrankėmis. Tais laikais rankų aksesuarams gaminti buvo naudojamos įvairios medžiagos iš gamtos, tokios kaip žolė, kaulai, kriauklės, spalvoti karoliukai ir akmenukai. Beje, apyrankės iš akmenukų pradėtos verti dar Neolito laikais, o pirmoji tokia apyrankė rasta Turkijoje.

  Apyrankės turi įvairių reikšmių, pavyzdžiui, jos gali simbolizuoti ryšį tarp dviejų žmonių. Taip pat tikima, kad šie rankų aksesuarai saugo nuo piktųjų dvasių, padeda prišaukti pavasarį. Akmeninių karoliukų apyrankės taip pat turi įvairias reikšmes, akmenukai joms gali būti parenkami pagal čakras. Neretai apyrankės savininkas ar savininkė sugalvoja savas reikšmes karoliukams. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti apyrankes iš karoliukų:

  • Nuspręskite, kokiai progai skirta apyrankė ir pagal tai rinkitės tinkamiausią aksesuarą. Jei eisite į šventę, natūralu, kad jums gali patikti puošnios įmantraus dizaino apyrankės. Kasdieniam nešiojimui itin tinka minimalistiniai, pagaminti iš nedidelių karoliukų rankų aksesuarai. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į spalvų suderinamumą;
  • Išmatuokite savo riešo apimtį. Tai labiau aktualu tiems, kurie renkasi karoliukų apyrankes su gumele. Apyrankes su užsegimu paprastai galima reguliuoti ir pasirinkti sau tinkamą dydį;
  • Jeigu renkatės apyrankę, kuri pagaminta iš akmeninių karoliukų, jums gali būti įdom paskaityti apie jų reikšmes. Kaip žinia, kiekvienam akmeniui yra priskiriama skirtinga reikšmė - sveikatos, laimės ir meilės. Todėl tikintieji akmenukų galia mėgsta apyrankes iš akmenukų.

  Apyrankių su karoliukais kaina

  Šio tipo apyrankių kaina priklauso nuo daugelio aspektų: karoliukų dydžio, kiekio ir rūšies (natūralūs akmenukai ar kita), apyrankės medžiagos ir užsegimo (auksas, sidabras ar gumelė), prekės ženklo, kokybės. Žinoma, pigiau jas galite įsigyti, kuomet taikoma akcija arba nuolaida.

  Jeigu nežinote, ar apyrankės kaina yra ne per didelė, patariame pasižiūrėti apyrankes bent keliose parduotuvėse.

  Apyrankės su karoliukais internetu

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt galite įsigyti karoliukų apyrankes moterims ir mergaitėms internetu. Tai puikus būdas apsipirkti neišeinant iš namų! Šiuo metu siūlome rinktis apyrankes iš dviejų kolekcijų - Fashion Zone ir Moon & Crystal. Pirmojoje kolekcijoje rasite jaunatviškas ir žaismingas apyrankes, o antrojoje - minimalistines ir išskirtinai moteriškas, puoštais unikalaus spindesio kristalais.

  Mūsų apyrankės gali tapti puiki dovana, nes yra supakuojamos į originalias dovanų dėžutes. Todėl jeigu ieškote išskirtinės dovanos, apsilankykite pas mus!