Dovanos JAM

 • Apyrankė MIDNIGHT MOMENT
  Kodas: 91137-03
  Kaina 1300 
  Apyrankė FROSTED GREEN
  Kodas: 91136-04
  Kaina 1100 
  Kaina 1300 
  Kaina 1300 
  Kaina 1300 
  Plieno apyrankė
  Kodas: 90749-01

  Ilgis 21 cm

  Kaina 2500 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas LORD
  Kodas: 90671-04

  Ilgis 70

  Kaina 1500 
  Kaklo papuošalas CHARM
  Kodas: 90671-11

  Ilgis 70 cm

  Kaina 1500 
  Kaklo papuošalas BLESSING
  Kodas: 90671-03

  Ilgis 70 cm

  Kaina 1500 
  Kaina 1500 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Vyriška apyrankė KING
  Kodas: 90036
  TEMA
  Unisex
  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 1300 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
 •  Fzone.lt siūlo platų dovanų asortimentą, kuris padės jums nustebinti ir pradžiuginti savo vaikiną, vyrą ar mylimą žmogų bet kuria proga.


  Dovanų idėjos vaikinui


  Dovanos jam gali būti įvairios – nuo praktiškų daiktų iki asmeninių staigmenų. Svarbiausia, kad dovana atitiktų asmens pomėgius, charakterį ir poreikius. Štai keletas idėjų, kurios gali įkvėpti:

   

  • Technologijos ir išmanieji prietaisai: dauguma vyrų vertina technologines naujoves. Tai gali būti naujausias išmanusis laikrodis, ausinės arba išmanieji namų įrenginiai.
  • Patirtinės dovanos: tai gali būti kuponas savaitgaliui gamtoje, degustacijos vakarui ar net skrydžiui oro balionu. Tokios dovanos yra puikus būdas sukurti neišdildomus prisiminimus.
  • Sporto įranga: jei jūsų vaikinas mėgsta sportuoti, nauja sporto įranga ar aksesuarai gali būti puiki dovana. Tai gali būti kokybiški bėgimo batai, išmanusis laikrodis su sveikatos stebėjimo funkcijomis ar naujausios sporto prekės.
  • Knygos ir mokymosi priemonės: jei jis mėgsta skaityti ar mokytis naujų dalykų, dovanokite jam knygą apie jo mėgstamą temą ar net užsisakykite jam mokymosi kursus.


  Aksesuarai, puiki staigmena vyrui


  Aksesuarai gali būti puiki dovana, kuri ne tik džiugins, bet ir bus naudojama kasdien. Čia yra keletas pasiūlymų:

   

  • Odinės apyrankės: odinės apyrankės yra puikus pasirinkimas vyrams, vertinantiems klasiką ir kokybę. Jos gali būti tiek paprastos, tiek išskirtinės su įvairiais dizainais.
  • Sąsagos: jos yra elegantiškas pasirinkimas vyrui, kuris mėgsta puoštis. Sąsagos gali būti įvairių dizainų ir spalvų, tad galėsite rasti tokią porą, kuri atitiktų jo asmenybę ir stilių.
  • Stilingi laikrodžiai: laikrodis yra klasikinė dovana, kuri niekada neišeina iš mados. Rinkitės iš įvairių stilių ir prekės ženklų, kad surastumėte tobulą modelį jam.
  • Piniginės ir diržai: kokybiška odinė piniginė ar diržas yra praktiška, bet tuo pačiu stilinga dovana.

  Fzone.lt dovanos vaikinui pigiau

  • Platus asortimentas: Fzone.lt siūlo platų vyriškų dovanų asortimentą, pradedant nuo elegantiškų aksesuarų iki unikalių patirčių.
  • Pirkimas internetu: patogiai naršykite ir rinkitės dovanas iš namų patogumo. Internetu galima lengvai rasti, palyginti ir įsigyti norimą dovaną.
  • Akcijos ir nuolaidos: pasinaudokite specialiais Valentino dienos pasiūlymais, kad įsigytumėte kokybiškas dovanas už mažesnę kainą. Fzone.lt siūlo įvairias akcijas ir nuolaidas, padedančias sutaupyti.

   

   Fzone.lt siūlo platų pasirinkimą, kuris padės jums rasti tobulą dovaną jums brangiam žmogui.