Draugystės grandinėlės

 • Kaklo papuošalas FRIENDSHIP
  Kodas: 81565

  Ilgis 40 + 5 cm

  Kaina 2300
  Kaklo papuošalas BEST FRIEND
  Kodas: 81566

  Ilgis 40+5 cm

  Kaina 2300
  Kaklo papuošalas BEST FRIENDS HEART
  Kodas: 81066

  Ilgis 40+5 cm

  Kaina 2300
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Ar žinojote, kad draugystę simbolizuojantis aksesuarai gali būti ne tik apyrankės, bet ir grandinėlės, kurios žinomos kaip draugystės grandinėlės? Todėl jei nemėgstate apyrankių, galite drąsiai rinktis šiuos kaklo papuošalus! Elektroninės parduotuvės www.fzone.lt asortimente rasite įvairių kaklo papuošalų gera kaina internetu.

  Išskirtinio dizaino draugystės grandinėlės

  Bet kuri grandinėlė gali tapti draugystės grandinėle, jei tik norite. Bet kuo išsiskiria rinkoje siūlomos draugystės grandinėlės nuo įprastų? Atsakymas - savo dizainu. Galimos draugystės grandinėlių rūšys:

  • Magnetinės grandinėlės. Tokios grandinėlės turi integruotą magnetą. Dviejų grandinėlių magnetai gali sukibti esant šalia vienas kito, taip rodydami tarpusavio ryšį. Beje, jos tinka ir poroms, o dažniausiai pasitaikantys tokių grandinėlių pakabukai yra širdelės;
  • Dviejų detalių grandinėlės. Šios rūšies grandinėlės, panašiai kaip magnetinės, turi dvi atskiras dalis, kurios kartu sudaro tam tikrą formą. Be širdelės, tai gali būti puzlės detalės, yin ir yang dalys;
  • Grandinėlės su vienodais pakabukais arba artimais simboliais. Galima rinktis ir grandinėles su vienodais pakabukais arba pakabukais, kurie simbolizuoja dažnai kartu siejamus dalykus, pavyzdžiui, Mėnulis ir Saulė.

  Kaip išsirinkti tinkamą draugystės grandinėlę?

  Kaip ir renkantis bet kokią grandinėlę, svarbu naudojamos medžiagos, dizainas ir kaina. Tai aspektai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Žinoma, kaip ir bet kuriai grandinėlei, šiam aksesuarui reikia priežiūros. Keletas patarimų, kaip turėti gražią ir spindinčią draugystės grandinėlę:

  • Nesimaudykite ir nesportuokite su grandinėle;
  • Nepurškite ant grandinėlės kvepalų ar kitų kvapiųjų medžiagų, tokių kaip kūno dulksnos;
  • Laikykite grandinėlę dėžutėje, sausoje ir tamsioje vietoje;
  • Priklausomai nuo grandinėlės medžiagos, tinkamai jas valykite.

  Draugystės grandinėlės internetu

  Jeigu ieškote idealios dovanos savo antrai pusei arba draugei, galite rinktis draugystės grandinėles. Grandinėlės nuo seno laikomos meilės ir draugystės simboliu, o elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt rasite didelį grandinėlių pasirinkimą pigiau. Taip pat galite apsilankyti ir mūsų fizinėse parduotuvėse.

  Visus savo gaminius įpakuojame į originalias dovanų dėžutes, todėl juos iškart galite dovanoti. Beje, mūsų gaminiams dažnai taikoma akcija, tad nepraleiskite ypatingų pasiūlymų.