Kaklo papuošalai gėlės

 • Prekių nėra.
 • Kokie aksesuarai gali būti dar labiau pavasariniai ir vasariniai nei kaklo papuošalai gėlės? Elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt rasite įvairių kaklo papuošalų su gėlių motyvais gera kaina, todėl nedvejokite ir pasitikite šiltuosius metų laikus pasipuošę gėlių motyvų aksesuarais!

  Išskirtinio dizaino kaklo papuošalai gėlės

  Atrodo, kad kaklo papuošalai gėlės niekada neišeis iš mados, ypač tarp mergaičių ir paauglių. Šie aksesuarai suteikia žaismingumo bet kokiai aprangai, juos lengva derinti. Havajietiški kaklo papuošalai, pagaminti iš gėlių, yra vadinami Lei ir dovanojami kaip svetingumo ženklas, bet mums kur kas labiau įprasta nešioti aksesuarus su gėlių motyvais. Be to, iš gėlių pagaminti papuošalai greitai nuvysta, todėl mes juos naudojame tik šventėse. Atvirkščiai, kaklo papuošalas su gėlių motyvais ir dirbtinėmis gėlėmis gali būti itin ilgaamžis ir nešiojamas kasdien. Patys populiariausi kaklo papuošalai gėlės yra:

  • Kaklo papuošalai su išraižytais gėlių motyvais. Dažniausiai tai būna grandinėlės su medaliono tipo pakabučiu, ant kurio išraižyta gėlės arba augalai. Tokius aksesuarus itin lengva derinti;
  • Masyvūs kaklo papuošalai gėlės. Jei ketinate dalyvauti šventėje, jums gali patikti masyvūs kaklo papuošalai su medžiaginėmis ar iš karoliukų pagamintomis gėlėmis;
  • Kaklo papuošalai su kukliomis metalinėmis gėlytėmis. Tokio tipo aksesuarus itin mėgsta mergaitės. Jie taip pat yra lengvai derinami.

  Kaip išsirinkti tinkamą kaklo papuošalą?

  Renkantis kaklo papuošalą, pirmiausiai atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Ilgiau tarnaus tie aksesuarai, kurie yra iš tauriųjų metalų. Juos taip pat galima rinktis pagal reikšmę. Kelių kaklo papuošalų gėlių reikšmės:

  • Papuošalas su rože. Rožė yra meilės ir pasiaukojimo simbolis, todėl aksesuaras su šia gėle bus puiki dovana mamai, žmonai ar merginai. Rožė taip pat siejama su Afrodite.
  • Papuošalai su lelija. Lelija juvelyrikoje simbolizuoja skaistumą, vaisingumą, vienybė, transformacija ir meile;
  • Papuošalai su tulpe. Tulpių aksesuarai reiškia tikrą meilę, atsinaujinimą ir atgimimą.

  Kaklo papuošalai gėlės internetu

  Elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt siūlomas itin platus kaklo papuošalų gėlių pasirinkimas kiekvienai moteriai ir mergaitei internetu. Norintiems aksesuarus įsigyti pigiau, patariame rinktis prekes su akcija.