Kaklo papuošalai iki 10 eur

 • Jeigu jūs mėgstate aksesuarus, kaklo papuošalai iki 10 eur – kaip tik jums. Kadangi jų kaina nėra didelė, galima išsirinkti net kelis tokius kaklo papuošalus daug neišleidžiant. Būtent todėl ir sukūrėme kaklo papuošalų iki 10 eur kategoriją, kurioje gausu stilingų ir madingų aksesuarų. Visus juos rasite elektroninės parduotuvės www.fzone.lt asortimente, todėl kviečiame jį apžiūrėti internetu! 

  Kaina 550 
  1100  Sutaupykite 550 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas WILD CHILD
  Kodas: 17678-18

  Ilgis 36 ir 42 cm 

  Kaina 650 
  1300  Sutaupykite 650 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas CIRCLE
  Kodas: 17677-24

  Ilgis 38 cm

  Kaina 1000 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaklo papuošalas PYRAMID
  Kodas: 17677-25

  Ilgis 38 + 5 cm

  Kaina 1000 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 900 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 1000 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
  Kaina 1000 
  Kaklo papuošalas MEAN TO ME
  Kodas: 19555-01

  Grandinėlės ilgis 73cm + 5 cm

  Grandinėlės su pakabukais

  Kaina 1000 
  Prekė išparduota. Informuoti, kai turėsime
 • Išskirtiniai kaklo papuošalai iki 10 eur

  Neretai būtent aksesuaras yra tai, kas suteikia jūsų aprangai išskirtinumo ir originalumo. Kaklo papuošalai puikiai tinka prie gilių iškirpčių ir pabrėžia kaklą, todėl juos turėti tikrai verta. Manote, kad išskirtiniams ir stilingiems aksesuarams teks išleisti nemažą sumą? Netiesa, nes elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt stilingi ir išskirtiniai kaklo papuošalai siūlomi itin gera kaina! Šioje kategorijoje galite rasti minimalistinių kaklo papuošalų su plona grandinėle, kurie puikiai tinka kasdieniam nešiojimui.

  Kokie kaklo papuošalai iki 10 eur populiariausi

  Kaklo papuošalai yra vienas iš populiariausių aksesuarų tipų. Manoma, kad būtent kaklo vėrinys, pagamintas iš kriauklelių, buvo pirmasis papuošalas pasaulyje. Skirtingais laikais vyravo skirtingos papuošalų mados, tačiau šiandien beveik visų stilių ir dizainų aksesuarai yra madingi. Štai keletas kaklo papuošalų tipų, kurių kaina dažnai yra iki 10 eur:

  • Minimalistinės kaklo grandinėlės su pakabuku;
  • Vėriniai iš karoliukų.

  Pigiau galite rasti gaminius, kurie pagaminti iš nebrangiųjų metalų. Taip pat nebrangiai galite įsigyti paauksuotus arba pasidabruotus papuošalus.

  Kaklo papuošalai iki 10 eur elektroninėje parduotuvėje www.fzone.lt

  Ieškote kasdienio papuošalo, kuris suteiktų išskirtinumo jūsų stiliui? O gal dairotės nebrangios, bet originalios dovanos draugei? Bet kokiu atveju elektroninė parduotuvė www.fzone.lt turi, ką pasiūlyti. Čia rasite itin aukštos kokybės gaminius gera kaina! Juos galite įsigyti tiek mūsų fizinėse parduotuvėse, tiek internetu.

  Išskirtiniai kaklo papuošalai iki 10 eur ieškantiems pigiau

  Dabar išskirtinius aksesuarus galite įsigyti pigiau! Pas mus dažnai taikoma akcija atrinktoms prekėms, todėl nepraleiskite ypatingų pasiūlymų. O jeigu ieškote dovanos, mes savo gaminius supakuojame į dovanų dėžutes.